پیشنهاد دوم میلان برای بلوتی هم رد شد

پیشنهاد-دوم-میلان-برای-بلوتی-هم-رد-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - میلان همچنان به جذب ستاره تورینو امید دارد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه میلان که فعال ترین تیم در نقل و انتقالات تابستان امسال فوتبال اروپا بوده بنا بر گزارش جیانلوکا دی مارتزیو همچنان به دنبال جذب آندره آ بلوتی است و حاضر شده ۴۵ میلیون یورو به اضافه پالتا و نیاینگ را به تورینو پیشنهاد دهد. 

بنا بر این گزارش، تورینو همچنان روی خواسته خودش که پرداخت بند ۱۰۰ میلیون یورویی بلوتی است پافشاری می کند و تنها در صورت دریافت پیشنهاد ۸۰ میلیون به اضافه یک بازیکن دیگر راضی به کوتاه آمدن از خواسته اش می شود. 

کالینیچ و اوبامیانگ دیگر گزینه های میلان برای خط حمله هستند. این باشگاه همچنین بار دیگر با رئال مادرید برای جذب آلوارو موراتا تماس گرفته اما باشگاه اسپانیایی حاضر نشده قیمت ۹۰ میلیون یورویی این بازیکن را کاهش دهد.

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۷

 • Saeed

  راستش زیاد مطمئن نیستم بلوتی همون مهاجمی باشه که میلان میخواد. باید دنبال یه مهاجم زهر دار باشن که جواب پس داده. فکر میکنم در حال حاضر الوارو موراتا با توجه به شرایط سنیش و عملکرد گذشتش بهترین گذینه باشه

 • اث میلان بازمیگردد

  میلان فقط مونده رونالدو و مسی رو بگیره............همه به گوش باشیییییییییییید:"اث میلان باز میگردد"

  • امیرسرخه

   تیم ما فوتبالی‌های قدیمی داره برمی‌گرده

 • سعیدپرسپولیسی

  ایول میلان
  پادشاه داره بیدار میشه
  اماده باش برای بارسا ورئال

 • ...

  اوبامیانگ بهتر از همشونه ولی خوب بلوتی از همه جوونتره آینده دار هم هست و چند ساله دیگه فیکس تیم ملی ایتالیا تو خط حملست ... میلان از بعد از 2007 تو چمپینز لیگ و سری A خیلی ضعیف شده ولی قشنگ از 2018 به بعد یه پای نیمه نهایی تو اروپا ... خدایی خیلی دلم تنگ شده واسه حضور میلان تو اروپا

 • AC MILAN.PERSEPOLIS

  چه خبره هشتاد تا قسطی نمیدن

 • عششششقققق میلللاااااااااان

  عشق است ررررروووووسسسسسووووووونننننننررررری

برچسب ها