هشدار رونی به لوکاکو: برای موفقیت در منچستریونایتد باید ذهنیتی قوی داشته باشید

هشدار-رونی-به-لوکاکو-برای-موفقیت-در-منچستریونایتد-باید-ذهنیتی-قوی-داشته-باشید

وبسایت رسمی برنامه نود - وین رونی طی صحبت‌هایی در مورد پیوستن لوکاکو به منچستریونایتد، به او درباره موفقیت در این تیم هشدار داده است.

به گزارش وب‌سایت نود، روملو لوکاکو ا لوکاکو پس از 3 فصل موفق در گودیسون پارک به منچستریونایتد پیوسته ولی رونی که حالا به اورتون بازگشته در مورد موفقیت در اولدترافورد به او هشدار داده است. رونی گفت:

بازی برای منچستریونایتد یک تست شخصیتی است. باید برای پذیرش این چالش از نظر ذهنی قدرتمد باشید. یونایتد باشگاهی است که موفقیت در آن یک الزام است. روملو باید برای این چالش قوی باشد. اگر اینگونه باشد، با توانایی هایی که از او سراغ داریم، موفق خواهد بود؛ اما اگر آرام نباشد به مشکل خواهد خورد. باید امیدوار بود کسانی در منچستر باشند که او را راهنمایی کنند و بهترین عملکرد را از او بگیرند.

وی در مورد سختی‌هایی که شیاطین سرخ پس از رفتن سرالکس فرگوسن در راه رسیدن به موفقیت داشته‌اند نیز گفت:

در منچستریونایتد استاندارد هایی هست که باید حفظ شوند. وقتی به منچستریونایتد پیوستم این استاندارد ها از طرف فرگوسن وضع شده و از طریق کسانی چون گری نویل، رایان گیگز و پل اسکولز منتقل می شدند. طی سال های اخیر این مسئولیت بر دوش من و مایکل کریک بود. این مسئله با پیوستن برخی بازیکنان جدید به باشگاه در سال های اخیر دشوار شده است.  این مسئله حالا سخت تر شده اما دیگر مسئولیت من نیست. من تنها از بازگشت به اورتون خوشحالم.

1405

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها