آلوز خبر درگیری با بونوچی در فینال لیگ قهرمانان را تکذیب کرد

آلوز-خبر-درگیری-با-بونوچی-در-فینال-لیگ-قهرمانان-را-تکذیب-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - دنی آلوز، مدافع راست پاریسن ژرمن اخباری که در مورد درگیری با بونوچی در رختکن یووه در فینال لیگ قهرمانان اروپا منتشر شده بود را تکذیب کرد.

به گزارش وبسایت نود، رادیو مونته کارلو به نقل از بونوچی مدعی شده بود که آلوز و بونوچی در رختکن با هم درگیر شده اند. به گفته این منبع، بین دو نیمه بونوچی به آلوز می گوید که اگر صدای موسیقی را قطع نکند، پاهایش را می شکند. مدافع برزیلی هم در جواب او می گوید که حتی در صورت باخت یووه در فینال هم او سه قهرمانی اروپا دارد و بونوچی هیچی. زمانی که کار به درگیری فیزیکی می کشد، آلگری آنها را از هم جدا می کند و می گوید که در پایان فصل هر دو را از تیم اخراج خواهد کرد.

مانژوکیچ کروات خیلی سریع اعلام کرد که این اخبار صحت ندارند. وی اظهار داشت:

هرگز چنین چیزهایی نگفته ام. افرادی که من را می شناسند می دانند که هرگز پشت سر بقیه حرف نمی زنم. اگر بخواهم حرفی بزنم جلوی روی بقیه می زنم.

آلوز هم در توئیتر با تکذیب این خبر در صفحه توئیترش نوشت:

برای اطلاع شما باید اعلام کنم که من و بونوچی تا ساعت 6 صبح با هم در مورد باخت صحبت کردیم و ناراحتی مان را تقسیم کردیم. وقتی نمی دانید چه اتفاقی افتاده، لجن پراکنی نکنید.

در روزهای اخیر آلوز راهی پاریسن ژرمن شده و بونوچی هم با میلان قرارداد بسته است.

1140

اختصاصی

نظرات ۱

  • نیما

    به نظرم درست هست خبر "رادیو مونته کارلو" چون الوز هم در مصاحبه ای که داشت از شرایط و قاوانین رختکن یووه گلایه کرده بود مثل اجازه نداشتن به گوش دادن موسیقی ... ولی حالا دارند میزنند زیرش

برچسب ها