سه هدف میلان برای خرید در خط حمله مشخص شد

سه-هدف-میلان-برای-خرید-در-خط-حمله-مشخص-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - مارکو فاسونه، مدیر ورزشی میلان اعلام کرد که از بین بلوتی، موراتا و اوبامیانگ یکی به این تیم ملحق خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، میلان تابستان شلوغی را با خرید بازیکنانی مثل بونوچی و بیلیا داشته است و حالا به نظر می رسد که سورپرایز بزرگ این تیم در خط حمله خواهد بود. فاسونه، مدیر ورزشی میلان گفت:

عالی می شود اگر یکی از بین بلوتی، موراتا و اوبامیانگ را بخریم.  خوشبختانه در چین حضور درایم و می توانیم با مالکان باشگاه در مورد بودجه صحبت کنیم چرا که مسلما بودجه آنها نامحدود نیست. باید با مربی صحبت کنیم چرا که دو بازی دوستانه پیش رو برای ما در مورد نقاط ضعف و قوتمان تعیین کننده خواهد بود. وقتی به ایتالیا برگردیم سعی می کنیم مسیرمان را ادامه بدهیم و به کارهای بزرگی دست بزنیم.  نام مهاجمان بزرگی پیرامون تیم ما مطرح شده است. باید دید که در نهایت چه انتخابی انجام می شود. همچنان به دنبال گرفتن تصمیمی درست در خط حمله هستیم.

وی در مورد خرید بونوچی توسط روسونری ها هم صحبت کرد:

خرید بونوچی ایده دیوانه واری بود و حتی نمی خواستیم برای آن تلاش کنیم اما مونتلا از ما خواست که فشارمان را بیشتر کنیم. مهم بود که این بازیکن را بخریم تا به خودمان ثابت کنیم که حتی بازیکنانی که در تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بازی می کنند هم می خواهند به ما ملحق شوند. خرید بونوچی نشانه ای برای آینده بود. لئو یک شوالیه و یک رهبر است که برای ما یک برتری بزرگ درون و بیرون زمین ایجاد خواهد کرد.

1140

اختصاصی

نظرات ۳

 • AC MILAN.PERSEPOLIS

  همنیجوری بخرین کاری نداشته باشین به نظرتون کدوم بهتره

  • sina alipour

   اوبامیانگ بیشتر به درد میخوره تا بقیه

 • mhe

  اژدها امسال میخواد بترکونه

برچسب ها