هررا: رئال مادرید قوی ترین تیم حال حاضر دنیاست؛ تصور می کردم با موراتا هم تیم خواهم شد

هررا-رئال-مادرید-قوی-ترین-تیم-حال-حاضر-دنیاست؛-تصور-می-کردم-با-موراتا-هم-تیم-خواهم-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - آندر هررا به یکی از مهره های کلیدی منچستر یونایتد زیر نظر ژوزه مورینیو تبدیل شده است و یکی از سه بازیکن اسپانیایی حاضر در رختکن تیم است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این بازیکن بعد از پیروزی 5-2 مقابل لس آنجلس گلکسی در اولین بازی دوستانه پیش فصل، به خبرنگاران اسپانیایی در مورد شایعات انتقال به بارسلونا گفت:

در مورد بارسلونا چیز مشخصی وجود نداشت چون در یونایتد خیلی خوشحالم و احساس ارزشمندی می کنم و متمرکز هستم.

هررا در مورد ناکامی شیاطین سرخ در مسیر جذب آلوارو موراتا نیز گفت:

کم کم باورم شده بودم که فصل آینده با موراتا در یک تیم بازی خواهیم کرد. مسلماً دوست داشتم که با موراتا هم تیمی شوم، او خیلی نزدیک بود چون دو باشگاه در حال مذاکره بودند. خیلی بد شد که او با ما نیست، اما برایش آرزوی موفقیت می کنم.

هافبک اهل باسک در مورد جدال پیش رو مقابل رئال مادرید در سوپرکاپ اروپا نیز گفت:

رئال مادرید در حال حاضر قوی ترین تیم دنیاست. آنها دو فصل متوالی فاتح اروپا شده اند اما سوپرکاپ اروپا نیز به ما انگیزه می دهد. مسلماً من هم برای مقابل رئال مادرید باانگیزه ام، و آزمون خوبی برای ماست. بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا برای باشگاه اساسی بود چون یکی از حریفانی خواهیم بود که باید شکستش دهند. ما با یک مربی برنده، تیم قدرتمندی هستیم.

در نهایت هررا راجع به داوید دخیا و علاقه رئال مادرید به جذب او نیز گفت:

او خوشحال است و می دانم که ممکن است این حرف تکراری باشد اما همیشه می گویم که داوید یکی از معدود دروازه بان هایی است که برای شما امتیاز کسب می کند. هر کاری که بتوانم انجام می دهم تا از ادامه حضور او مطمئن شویم.

1771

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها