مورینیو: کریک کاپیتان اول تیم است و چیزی به نام کاپیتان دوم نداریم

مورینیو-کریک-کاپیتان-اول-تیم-است-و-چیزی-به-نام-کاپیتان-دوم-نداریم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره بازوبند کاپیتانی یونایتد صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از جدایی وین رونی، کریک باتجربه به عنوان کاپیتان جدید منچستریونایتد معرفی شد، اما این در حالی است که شاید کریک 35 ساله نتواند در تمام بازی های فصل پیش روی یونایتد به میدان برود، از همین جهت صحبت هایی درباره جانشین وی مطرح شده است، اما مورینیو در این مورد چنین گفت:

ما چیزی به نام کاپیتان دوم در تیم مان نداریم. یک کاپیتان کافی است و آن هم کریک است. این که معیار برای انتخاب کاپیتان فقط این باشد که بازیکنی بیشترین بازی را انجام داده باشد یا سابقه بیشتری در تیم داشته باشد، خیلی مورد پسند من نیست. ما شرایط را می سنجیم و سپس در این باره تصمیم می گیریم. بازیکنانی را داریم که قدم به قدم آماده بستن بازوبند می شوند. ولی فعلاً برای یک یا دو فصل، کریک کاپیتان تیم خواهد بود. بستگی به این دارد که چقدر بدنش توانایی بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را داشته باشد. اما در هر حال برای فصل پیش رو، فقط یک کاپیتان داریم و آن هم کریک است.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • man.utd

  با توجه به اینکه کریک اکثر مواقع نیمکت نشینه ، پس بهتر بود دخئا یا اسمالینگ کاپیتان اول باشن .

  • سعید

   کاپیتان باید کسی باشه که سر بقیه بازیکنا داد بزنه و تو زمین رهبر تیم باشه. دخیا همچین شخصیتی نداره اصلا. اسمالینگ هم اصلا لیاقت منچسترو نداره چه برسه به کاپیتانی. بهترین گزینه هرراس

 • نادر

  اوهو این اقا رو باش ما کاپیتان پنجم شیشومم داریم

برچسب ها