پویول: بر اساس گفته ژاوی نباید پیکه و فابرگاس به بارسلونا باز می گشتند

پویول-بر-اساس-گفته-ژاوی-نباید-پیکه-و-فابرگاس-به-بارسلونا-باز-می-گشتند

وبسایت رسمی برنامه نود - ژاوی هرناندز اعلام کرده بود بارسلونا نباید بازیکنانی که این تیم را ترک کرده اند هرگز به خدمت بگیرد با این وجود کارلس پویول در این خصوص با ژاوی موافق نیست.

به گزارش وبسایت نود، کارلس پویول که در حال حاضر در لندن به سر می برد تا در جام اسطوره های جهان به میدان برود و اخیرا با پیروزی 8-1 مقابل نیجریه موفق شد به نیمه نهایی این مسابقات صعود کند اعلام کرد با نظر ژاوی موافق نیست. ژاوی هفته گذشته اعلام کرده بود بازیکنان جوانی که بارسا را ترک می کنند نباید هرگز به این تیم بازگردند اما پویول اعلام کرد در این صورت جرارد پیکه و سسک فابرگاس نیز نباید به بارسلونا باز می گشتند. او در این خصوص گفت:

این نظر ژاوی است، در این صورت پیکه و سسک هم که عملکرد درخشانی در بارسا داشته اند نیز نباید به بارسا باز می گشتند. اعتقاد دارم که باید در مورد هر کسی به دقت بررسی شود و بررسی شود که چرا آن بازیکن بارسا را ترک کرده است. باید شرایط هر بازیکنی را سنجید، اگر پیکه در نقل و انتقالات در دسترس باشد، باید بهترین مدافع وسط دنیا را به خدمت گرفت و در غیر این صورت این اشتباه خواهد بود. با این وجود این نظر ژاوی است و به نظر او احترام می گذارم.

1899

اختصاصی

نظرات ۳

 • پارسیک

  هرچی ژاوی بگه

  • alahwaz

   ژاوی هوای گرم قطر بهش نساخته داره هزیون میگه
   حرفاش اصلا حرفه ای و منطقی نیس

 • بارسلونا❤

  حرف پویول درسته

برچسب ها