ناظم الشریعه: همه بازی های لیگ برتر را زیر نظر داریم تا بهترین ها را به تیم ملی دعوت کنیم

ناظم-الشریعه-همه-بازی-های-لیگ-برتر-را-زیر-نظر-داریم-تا-بهترین-ها-را-به-تیم-ملی-دعوت-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: کادر فنی هر هفته بازی‌های لیگ برتر را زیر نظر دارند تا بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد ناظم الشریعه در مورد حضور کادر فنی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال گفت:

روز سه‌شنبه طبق روال هر هفته قرار است من و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال از نزدیک بازی‌ها را ببینیم و بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کنیم.

وی در ادامه گفت:

این هفته هم ما به پنج گروه تقسیم شدیم که این بازی‌ها را تحت نظر بگیریم. محمد صانعی سرمربی تیم ملی زیر 17 سال در تهران بازی تاسسیات دریایی و مقاومت البرز را زیر نظر دارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:

طبق هماهنگی که با استان هرمزگان انجام شده من به بندرعباس می‌روم تا بازی آذرخش و هیت فوتبال قم را از نزدیک ببینم.کاظم صادقی در شهر قدس بازی پارسیان و ارژن شیراز را می‌بیند و محمد هاشمی در شهر قرچک بازی این تیم و مس سونگوون را از نزدیک تماشا خواهد کرد.

 

 

2081

خبرگزاری فارس

نظرات ۱

  • اسـ

    اگر ملاک دعوت به تیم ملی از بهترین ها بودن باشه، وحید شمسایی هم از بهتری های لیگ کشوره،.آیا دعوت میشه؟ مهران عالیقدر بنسبت قد و بالاش تکنیک خوبی داره ولی بنظره شما شمسایی خط جلو در همین سن و سال گلزن تره یا عالیقدری که جلو بازی میکنه؟ اصلا مگه ملاک تکنیک داشتنه؟ ..خب منو دعوت کنن اگر فقط تکنیک داشتن مهمه!

برچسب ها