فتاحی: اسپانسر دربی گفت مشکل پخش تلویزیونی داریم

فتاحی-اسپانسر-دربی-گفت-مشکل-پخش-تلویزیونی-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: اسپانسر دربی در‌ آلمان به طور کتبی به ما اعلام کند که مشکلی برای برگزاری و پخش تلویزیونی این بازی وجود ندارد.

به گزارش وبسایت نود، سعید فتاحی در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه 3 اظهار داشت: روز اول باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام کردند که بین 22 و 27 تیر ماه یک بازی برگزار می‌کنند و درخواست بازی دوستانه خود را به فدراسیون ارائه کردند و فدراسیون آن را هم به فدراسیون فوتبال آلمان ارائه کرد. در نهایت فدراسیون فوتبال آلمان با برگزاری بازی در روز 25 تیر ماه موافقت کرد. سازمان لیگ هم سوپرجام را بعد از این تاریخ یعنی در روز 30 تیر ماه قرار داد اما اسپانسر پس از آن اعلام کرد به دلیل ‌آنکه درآمد کافی ندارند نمی‌توانند بازی را در روز 25 تیر ماه برگزار کنند و این بازی را به روز 31 تیر موکول کردند.

وی افزود: روز گذشته با طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای داشتیم و مسائل را با او بیان کردیم زیرا پرسپولیس باید در سوپرجام بازی کند و استقلال مشکل برگزاری سوپرجام ندارد. به مسئولان پرسپولیس گفتیم این تیم باید 5 هفته در لیگ یک بازی سوپرجام و در آسیا هم با الاهلی بازی کند. در واقع ظرف 32 روز این تیم باید 8 مسابقه انجام بدهد. پرسپولیس برای سازمان لیگ اکنون حکم تیم ملی را دارد زیرا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. با این حال با برگزاری این بازی موافقت کردیم حتی به همین خاطر سوپرجام را به روز چهارم مرداد منتقل کردیم و برنامه لیگ برتر را هم در هفته ابتدایی تغییر دادیم و بازی پرسپولیس با فولاد و نفت با سپیدرود رشت را به جای روز پنج‌شنبه به یکشنبه بعد از آن موکول کردیم اما امروز اسپانسر باشگاه اعلام کرده چون مسابقه پخش تلویزیونی ندارد درآمدی هم ندارد و این بازی برگزار نمی‌شود. ما تا امروز می‌توانستیم برای برگزاری دربی در آلمان صبر کنیم. اکنون باید به احترام سایر تیم‌ها برنامه مسابقات را اعلام کنیم. 

فتاحی در مورد اینکه سازمان لیگ با برگزاری دربی در آ‌لمان مخالفت کرده، گفت: ما مخالفتی با این بازی نداشته‌ایم حتی به خاطر موافقت با این بازی سوپرجام را به روز چهارم مرداد موکول کردیم اما وقتی مشخص نیست که این بازی می‌تواند پخش تلویزیونی شود و بازی در آلمان را برگزار کنند دیگر چه کاری باید انجام بدهیم. 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه از کجا می‌دانید بازی پخش تلویزیونی ندارد، گفت: خود اسپانسر اعلام کرده مشکل پخش تلویزیونی داریم و بازی از ماهواره پخش می‌شود. 

وی در مورد اینکه اما حامیان بازی دربی این مسأله را تکذیب می‌کنند، گفت: اگر این گونه است حامی مالی دربی به طور کتبی به سازمان لیگ اعلام کند که این بازی برگزار می‌شود و پخش مستقیم تلویزیونی هم دارد. ما باید همه تیم‌ها را در نظر بگیریم، لیگ فقط تنها تیم پرسپولیس نیست.

وی در مورد اینکه پس ضعف اسپانسر در سازماندهی دربی آلمان باعث لغو آن شد، گفت: دقیقاً‌ همین مسأله است ما مشکلی با برگزاری دربی نداشتیم.

 

2020

فارس

نظرات ۱۰

 • بهروزاحمدی realmadrid

  بازی لغوشدتمام
  چه جشنی بگیره شیشعلی

  • حسن خون آبي

   خخخخخ شما دستو پاتون ميلرزيد كه ما بازيكن به تيم اميد نداديم و خواستيم يكبار ديگه هشتاييتون كنيم اينبار در سطح بين المللي بعد ما ترسيديم؟؟؟ شمايي كه به علي كريمي ميگيد اسطوره بيشتر از اين ازتون انتظار نميره

  • دنیام آبی

   خخخخ چ حرف مفتی
   منصوریان هیچوقت به مربی تیم سوم پایتخت باج نداده

  • مسعود گل باشی

   بهتره اخبارو بخونی ببینی چه تیمی اومد لغو کرد شما هم که برین با تیمی که کل بازیکناش و مربیاش و سرمبیش پس پسین بازی کنین و راحت جامتونو بگیرین و یه ستاره دیگه بزنین

 • ♡عشق فقط ارتش سرخ♡

  حسن خون ابی بیا نظر بده اینجا هم خبر از سرورته بیا چون خیلی داغ داری از سرورت ایقد اخبارای سرورتو مرور میکنی ک فراموشی گرفتته بجای خون قرمز اسمتو گذاشتی حسن خون ابی ادمین خسته نباشی بچاپ لطفا

 • ایلیا

  این وسط از دوباره از آبرو و اعتبار علی دایی مایه گذاشتن اخرم کنسل
  الان دایی باید زنگ بزنه بیله فیلد بگه شرمنده برنامه ریزی ایرانی هست دیگه روم سیاه

 • سعیددد

  کاش می رفتیم بایه تیم ازبوندسليگادوستانه بازی میکردیم شيشتقلال کیه اصلا به بازیش می ارزه شأن باشگاه پایین بیاد

  • دنیام آبی

   کاشکی با قشقایی کبیر ی بازی دوستانه میزاشتین خخخخ

  • 6 فتح تهران یا 5الغرافه قشقایی کبیر و 3دربی

   حرف مفت کنتر نمیندازه با ده سال حسرت بی جامی و نیم قرن حسرت فینال آسیا و باخت 6هیچ از تیم فتح تهران دسته سومی و باخت قشقایی کبیر و5الغرافه و4تا محمدان بنگلادش از کدام شأن حرف میزنی خخخخ
   ادمین بیطرف بچاپ لطفا

 • فاطیما استقلالی

  پرسپولیسی های بی ادب

برچسب ها