درودگر: نمی‌دانم عابدینی در چه حالت روحی و فکری علیه فوتبال حرف زده است؟

درودگر-نمیدانم-عابدینی-در-چه-حالت-روحی-و-فکری-علیه-فوتبال-حرف-زده-است؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل سابق باشگاه ملوان انزلی گفت:‌ نمی‌دانم عابدینی در چه شرایطی و در چه حالت روحی علیه فوتبال حرف زده است.

به گزارش وبسایت نود ، صادق درودگر در مورد صحبت‌ها و انتقادات تند عابدینی در یکی دو روز اخیر علیه فوتبال و فدراسیون گفت: ابتدا باید بگویم آقای عابدینی خودش در یکی از روزنامه‌ها بعد از 18 سال اعتراف کرد که زمانی که همزمان مدیرعامل پرسپولیس و رئیس فدراسیون فوتبال بود با لابی کردن باعث قهرمانی تیم پرسپولیس شد آن زمان تیم بهمن 12 امتیاز از حریف جلوتر بود. وقتی یک مدیر عامل و رئیس فدراسیون فوتبال بعد از سال‌ها خودش اعتراف می‌کند که با روش غیرقانونی تیمی را قهرمان کرده این یک تخلف اخلاقی در فوتبال است و باید در کمیته اخلاق به آن رسیدگی شود البته پرسپولیس نیازی به قهرمانی با لابی نداشت و همین امسال هم با قدرت قهرمان شد.

وی افزود: خودم من آن زمان در بهمن بودم فیروز کریمی را به تیم ملی بردند و اتفاقاتی رخ داد که در نهایت پرسپولیس قهرمان شد. اکنون هم برایم جای تعجب است که امیر عابدینی چنین صحبت‌هایی را علیه فدراسیون فوتبال بعد از اخراج می‌کند چرا قبل از بر کناری این مطالب را نگفتید ؟. این صحبت‌ها به نظر من به هیچ عنوان برای دفاع از منافع فوتبال نیست بلکه ناشی از کینه عمیقی است که ایشان از کسی دارد. اگر فدراسیون فوتبال این همه بد بود چرا او در این فدراسیون مسئولیت پذیرفت.

درودگر گفت:‌در زمان انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال عابدینی هم با آجرلو هم با تاج و هم با عزیزی خادم می‌نشست و به هر سه نفر تلویحا می‌گفت که به شما برای رئیس شدن در فدراسیون فوتبال کمک می‌کنم ‌

وی با اشاره به دفاع عابدینی از کفاشیان در مجمع عمومی چند سال پیش گفت: او با روش خودش باعث شد که علی کفاشیان همچنان رئیس فدراسیون فوتبال بماند این کار او به خاطر دفاع از منافع فوتبال نبود. بنابه دلایلی نمی‌خواهم بگویم چرا او از کفاشیان دفاع کرد.

درودگر افزود: اکنون هم عابدینی از اسدی و عزیزی خادم نام می‌برد و اسم آنها را می‌آورد در حالی که آنها خودشان می‌توانند صحبت‌هایشان را مطرح کنند. ایشان اگر مدافع منافع فوتبال هستند بهتر بود اعتراض می‌کردند به تخفیفی عمده و کلان به شرکتی که طرف قرارداد سازمان لیگ بود، و می فرمودند به جای پول از آنها املاک قبول نمی‌ کنیم سازمان لیگ کار قشنگی کرده که این املاک را نپذیرفته است منافع فوتبال را با این عمل تأمین می‌شود . آقای عابدینی عزیز چرا قبل از برکناری‌اش علیه فدراسیون فوتبال صحبت نکرد و چرا در این فدراسیون که این همه از آن بد می‌گوید مسئولیت قبول کرد ای‌کاش ایشان این صحبت‌ها را رودررو انجام می‌داد و نمی‌دانم در چه حالت فکری این صحبت‌ها را بیان کرده و چه شرایطی داشته که به یکباره این‌مطللب را بیان کرده است.

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان انزلی تصریح کرد: او زمانی که رئیس فدراسیون فوتبال بود کامپیوترهایی برای فدراسیون خرید اما بعد از رفتنش از فدراسیون این کامپیوترها را با خود برد اگر این کامپیوترها برای فدراسیون خریداری شده بود چرا آنها را برد.

درودگر با اشاره به سوابق عابدینی گفت: او زمانی نامزد وزارت در این کشور بوده اما باید قبول کند که نتوانسته از وجاهت خود برای کمک به فوتبال استفاده کند و فوتبال و خودش را بیشتر بالا بکشد. عابدینی برای فوتبال و تیم‌های مختلف زحمت کشیده اما از او خواهش می‌کنم اجازه بدهد آرامش در فوتبال حاکم باشد و فوتبال راه رشد و پیشرفت خود را طی کند.

 

 

2020

نظرات ۱۳

 • امیدوحیدیفر

  بله پرسپولیس یک قهرمانی اورده اونم بعدده سال به وسیله اقای عابدینی یک قهرمانی هم که سالها پیش ازبهمن گرفتن دادن پرسپولیس وگرنه همیشه پرسپولیس تواین چندسال جزو10-15 جدول بود

  • 64

   سوختیااااااا :)))))
   اولا ۱۰ سال و ۹ سال.
   بعدشم دوچرخه سواران ۷۲ سال قدمت داره و ۸ قهرمانی.تورو خدا یه تقسیم ساده انجام بده اینقدر خودتون رو مضحکه نکن

  • امیر

   شیش تایی هیسسسسسس

  • میثم پرسپولیسی

   برو بردهای 3 بر صفر فدراسیونی ششتقلال رو بشمار، میزبانی سایپا فصل قبل چطور اومد تو ازادی؟ نفت ابادان چطور یهویی با تماشاگر شد؟ خریدهای میلیاردی ششتقلال پولش چطور جور میشه؟ و ....توقع داشتی تیمت با 8 دفاع و 4تا کاپیتان بهتر از 6 بر 1 نتیجه بگیره؟؟بزارید 6 ماه بگذره بعد کری بخونید

  • ترسوهای فراری ازلیگ ودربی

   هنوز پاسخی برای سوال بی جواب سالهاپیدا نشده ؛چرا سال 76 پرسپولیس بعد ازچند شکست وتساوی توسط عابدینی "مدیر عامل پرسپولیس" کنار کشیده شد ومصطفوی "رییس فدراسیون" آنها رابه لیگ پایین نفرستاد!!

  • شانسپولیس

   درودگر گفت: ابتدا باید بگویم آقای عابدینی خودش در یکی از روزنامه‌ها بعد از ۱۸ سال اعتراف کرد که زمانی که همزمان مدیرعامل پرسپولیس و رئیس فدراسیون فوتبال بود با لابی کردن باعث قهرمانی تیم پرسپولیس شد آن زمان تیم بهمن ۱۲ امتیاز از حریف جلوتر بود. وقتی یک مدیر عامل و رئیس فدراسیون فوتبال بعد از سال‌ها خودش اعتراف می‌کند که با روش غیرقانونی تیمی را قهرمان کرده این یک تخلف اخلاقی در فوتبال است و باید در کمیته اخلاق به آن رسیدگی شود !!!

   عدالتم آرزوست

 • حامد

  خدایا ما رو ازشر عابدینی ها واسدی ها محفوظ بدار

 • omid

  عزیزانی که چندی است ازشون خبری نسیت کسی دیگه نبود علیه اون یکی مصاحبه کنه؟هرکی میبینه داره فراموش میشه زود کیلید میکنه به یکی تا بیفته سر زبونا
  این شده حالو روزه این روزای فوتباله ما.خوبه الان آقای کربکندی بیاد قفلی بزنه رو شما؟بعد مدیر عامل چوکای تالش بیاد گیر بده به جناب کربکندی؟
  نه والا خووب نیست اینا

 • عباس

  اقای درودگر باز خواستی خودتو مطرح کنی چند مدت نبودی از شهرت پرسپولیس استفاده میکنی .تو چرا دفاع میکنی احتمالابهت تاج وعده مدیریتی داده

  • amir

   چیه حقیقت تلخه

 • سهیل

  آره تو خوبی!!!

 • تاجي واقع بين

  واقعا بهمن اونسال رو زدن زمين.اينو همه ميدونن.البته منظورم اين عزيزاي دهه هشتاد به بعد پس پسي نيست که زير تمام اخبار کري ميخونن.اونا دو سال پيش هم که پايين جدول بودن يادشون نمياد..

  • شانسپولیس

   یعنی دمت گرم خیلی خوب گفتی

برچسب ها