معاون پزشکی استقلال، مشاور مدیرعامل باشگاه نساجی شد

معاون-پزشکی-استقلال-مشاور-مدیرعامل-باشگاه-نساجی-شد

وبسایت رسمی برنامه نود -  معاون پزشکی باشگاه استقلال به سمت مشاور مدیرعامل باشگاه نساجی منصوب شد.مدیرعامل باشگاه نساجی منصوب شد.

به گزارش وبسایت نود ،  روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد که علی امیری مدیرعامل باشگاه، دکتر امین نوروزی را به سمت مشاور پزشکی خود منصوب کرد.

نوروزی که معاون پزشکی باشگاه استقلال است، اخیراً به دلیل اینکه بازیکنان جدید این تیم از جمله مجتبی جباری بدون پزشکى به این تیم ملحق شدند، ناراحت است و مسئولان استقلال در اردوی ارمنستان از پزشک دیگری استفاده کردند.

نوروزی اگر چه هنوز به صورت رسمی از باشگاه استقلال جدا نشده است، اما به نظر می‌رسد با اتفاقات اخیر، احتمال ادامه حضورش در استقلال پایین است.

 

2020

نظرات ۴

 • تاجي واقع بين

  از دکتر نوروزي بعيد بود بخاطر يه موقعيت شغلي اينقدر واسه استقلال حاشيه درست کنه.چقدر شايعه درست شد واسه مصدوميت بازيکنا.

 • محمد

  اخه کجای دنیا بدون تست بازیکن میگیرن اقای منصوریان همینحوری ادعا داری با کله خودت کار میکنی فقط
  دکتر نوروزی خیلی بیشتر از تو به استقلال خدمت کرده این کار درست نیست باید بمونه

 • سونامی قرمز

  دکتر بودیم اینا همش مصدوم بودن.نهایت تا هفته دوم از لیگ کنار میکشن چون دیگه بازیکن ندارن.

 • maryam

  عجب امیدوارم صحت نداشته باشه این خبر .... ارزومندم مسئولین استقلال بخودشون بیان و تذارن یک نقطه ثوت بزرگ تیم از بین بره .... جناب نوزی یکی از بهترینها رشته پزشکی هستن و وسالیان سال به تیمون و بازیکنان حتی کشورمون خدمات شایانی کردن.. حیفه و افسوس داره بخاطر حرف بجا و درستشون ما قطع همکاری کنیم.... لطفت با درایت این مشکلو حل کنید

برچسب ها