بردیف: آزمون نیاز به به بازی‌های بیشتری دارد

بردیف-آزمون-نیاز-به-به-بازیهای-بیشتری-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم روبین‌کازان روسیه به دنبال شکست خانگی در اولین هفته لیگ برتر فوتبال روسیه گفت: سردار آزمون نیاز به بازی‌های بیشتری دارد.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال روبین‌کازان امشب (یکشنبه) با نتیجه 2 بر یک برابر کراسنودار شکست خورد. سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی نیز از دقیقه 62 در ترکیب روبین‌کازان قرار گرفت اما نتوانست مانع شکست خانگی تیمش شود.

قربان بردیف، سرمربی ترکمنستاتی تیم روبین‌کازان در نشست خبری پس از بازی با کراسنودار گفت: همان‌طور که انتظار می‌رفت خطوط حمله و میانی تیم کراسنودار خطرناک بود. عدم تعامل در میانه میدان توسط بازیکنان روبین‌کازان چنین شکستی را رقم زد. با شروع نیمه‌دوم تغییر سیستم دادیم و بهتر بازی کردیم. به طور کلی از عملکرد بازیکنانم راضی نبودم. البته زمان کافی هم برای آماده‌سازی نداشتیم و بازیکنان جایگزین هم مصدومیت‌هایی داشتد. هر چند به بازی سرعت بخشیدند اما انتظار بیشتری از آنها دارم.

سرمربی کازانی‌ها در پاسخ به پرسشی که سردار آزمون و ژوناتاس نتوانستند کیفیت بازی روبین‌کازان را در نیمه‌دوم بهبود بخشند اظهار داشت: آنها فرصت‌های بسیاری را در تمرینات به خاطر مصدومیت از دست دادند. آنها به بازی‌های تمرینی بیشتری نیاز دارند. نمی‌گویم که جدیت نداشتند اما نیاز به تجدید قوای خود دارند.

 

2020

نظرات ۴

 • تاج نامی

  این آزمون هم مسخره کردن ملت را هر بار یک خبر میاد که از روسیه رفت تو یک لیگ معتبر باز تو تیم بردیف میمونه تو ایران بهترین مهاجم فقط طارمی هست

  • امیر666666

   دمت گرم تاجی حرف حق زدی

 • ایلیا

  قربونت برم قربون دست ازدسر آزمون ما بردار

 • محمد

  نه بابا؟
  جدی؟!
  من نمیدونم این‌سردار چی در تو دیده که دل نمیکنه ازت!
  یه مربی قدیمی و بی دانش!!!!

برچسب ها