پیروزی تیم محمدی در حضور رئیس‌جمهور و ستاره مشهور برزیلی

پیروزی-تیم-محمدی-در-حضور-رئیسجمهور-و-ستاره-مشهور-برزیلی

وبسایت رسمی برنامه نود -  تیم احمد گروژنی با بهره‌مندی از ملی‌پوش ایرانی و در حضور میهمانان ویژه‌ای دیدار هفته اول فصل جدید لیگ برتر روسیه را با پیروزی پشت‌سر گذاشت.

به گزارش وبسایت نود ، تیم احمد گروژنی در حالی که میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی را در ترکیب اصلی خود داشت بامداد امروز (دوشنبه) برابر تیم آمکار به پیروزی یک بر صفر دست یافت تا با 3 امتیاز خانگی فصل جدید لیگ برتر روسیه را آغاز کند. لئو جابا، مهاجم 18 ساله برزیلی در دقیقه 39 زننده گل تیم احمد بود.

میلاد محمدی 90 دقیقه در خط دفاعی تیم احمد بازی کرد و به نظر می‌رسد در فصل جدید لیگ برتر روسیه نیز همانند 2 فصل گذشته یکی از بازیکنان کلیدی این تیم جمهوری چچن خواهد بود.

بازی تیم‌های احمد گروژنی و آمکار میهمانان ویژه‌ای نیز داشت که با هم عکس‌هایی به یادگاری گرفتند. رمضان قدیروف، رئیس‌جمهور چچن به همراه رونالدینیو، ستاره مشهور برزیلی و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال این کشور و باشگاه بارسلونا با حضور در ورزشگاه احمد، بازی را از نزدیک تماشا کردند.

ٰرمضان قدیروف در جریان دیدار با رونالدینیو، پیراهن افتخاری شماره 10 باشگاه احمد گروژنی را به رونالدینیو اهدا کرد و این ستاره برزیلی نیز با حضور در زمین چمن ورزشگاه، پیراهنش را به دوربین‌های تلویزیونی و تماشاگران نشان داد.

 

2020

نظرات ۲

  • امین امین خواه

    نفهمیدیم تروک گوژنی یا احمد گوژنی؟

  • سجــــــاد**

    چچن؟ نمیدونستم این تیم اونجاست

برچسب ها