سعید فتاحی: نمی‌توانیم بی‌خیال دیدار مهم سوپرجام شویم

سعید-فتاحی-نمیتوانیم-بیخیال-دیدار-مهم-سوپرجام-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال احتمال تعویق زمان دیدار سوپرجام فوتبال ایران را به طور کلی رد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، سعید فتاحی درباره دلیل اصرار سازمان لیگ برای برگزاری دیدار سوپر جام در تاریخ ۳۰ تیرماه توضیح داد و گفت: نمی توانیم بازی مهمی همچون سوپرجام را که از ماه‌ها پیش برای برگزاری آن برنامه ریزی داشتیم بی خیال شویم. این دیدار یکی از مهم ترین بازی هایی است که اهمیت خاصی برای فوتبال باشگاهی دارد. نمی توانیم به خاطر بازی دوستانه ای که پخش تلویزیونی هم ندارد و تیم ها نمی توانند بهره کافی مالی را ببرند بازی سوپرجام را برگزار نکنیم.

وی ادامه داد: دیگر امکان تغییر زمان بازی نیست. این دیدار بین پرسپولیس و نفت تهران است. نمی توانیم حقوق نفت تهران را نادیده بگیریم. همه تیم ها در کوران بدنسازی هستند و یک جلسه تمرینی هم برای آنها مهم است. تلاش زیادی کردیم تا به احترام هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس موانع لازم برای برگزاری دربی در آلمان را برداریم. اما برخی مسایل و مشکلات وجود دارد که از حیطه اختیارات سازمان لیگ خارج بود.

فتاحی در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری سوپرجام را بدون شک ادامه خواهیم داد و دیگر نمی خواهیم چند سال یک بار، این بازی را برگزار کنیم.

 

2051

مهر

نظرات ۱۳

 • علی 6×4=24 ابدی

  از همه نهادهای نظارتی خواهش میکنیم که به نحوه کار این اسپانسر ورود کنن و ته و توش رو در بیارن . ما پول دادیم اونوقت اینا یه چیز هم طلبکارن و واسه باشگاهی که عاشقشیم و پول دادیم بخاطرش ، تعیین تکلیف میکنن .

  • تاج آبی

   در رفتینا کلکاااااا :))) خوبم فیلم بازی میکنین.

  • ویتنام

   سوپر جام تو 15 دوره گذشته لیگ فقط 2 بار برگزار شده. چرا قبلا مهم نبوده؟ یه جام در حد جام ولایت فقط برای اینکه زورکی پیروزی یه جام بیاره اونم مقابل نفتی که معلوم نیست منحل میشه یا نه.

 • تاج آبی

  نمیدونم چرا یهو انقدر مهم شد دیدار سوپر جام به قول شما.فقط این و خوب میدونم تاریخ هیچوقت ترسو هارو به یاد نمیاره
  هفته دهم میبینیمتون ترسوها

  • 6در4 دسته ۳ ای

   ترسو شماها هستین که بازیکناتونو به تیم امید ندادین شمایی که ۶تا۶تا میخوری ما قهرمانه لیگیم تنها نماینده ایرانیم شما کجای این فوتبالین برین با حد خودتون همون دسته ۳ کل کل کنین

  • کیوان

   ترس؟؟؟ اخه بعد 10تا بازی برید... اونم شانسی.. با مالکیت 30توپ درصدی! بعد ما بترسیم؟ شماها یه چیزی گفتین خودتون هم باورتون شده! ترس رو هوادار اون تیمی داشت که نیومد استادیوم رو پر کنه!!! هیچ ترسی هم نداریم. اون دربی هم همه میدونن چی شد اونطوری شد. شانس هم اوردین دوتا تیریک خوردین. وعده ما هفته دهم.

  • red army

   میدونستم افتخار چیزیه که باشگاهتون دنبالش نیست ولی فکر نمیکردم این از طرز تفکر طرفدارهایی مثل شما اومده باشه

  • منطقم آرزوست

   ترسو اونیه که بخاطر یه بازی دوستانه داخلی به تیم ملی واسه بازی رسمی بازیکن نمیده.

 • مهدی از گیلانغرب

  پرسپولیس هنوز هیچی شرو نشده جام میگیره استقلالم قهرمان تورنمت چهارجانبه ارمنستان میشه ستاره میزنه

  • تاج آبی

   قشقایی کجاست؟:)))

 • فرح

  یه حرف درست تو این مدت زده باشی همینه آقای فتاحی!!
  ما هم نمی خوایم به خاطر یه بازی مسخره دوستانه که هیچ سودی برامون نداره و بیشتر سودش برای استقلاله بازی مهم و رسمی سوپرجام به تعویق بیفته!

  • تاج آبی

   سودش برا ماست یا برا شما بود که پول ژوزرو باهاش بتونین بدین.حالام رایش میاد و افسوسش و میخورین.که چرا ترسیدین و پا پس کشیدین :))))

 • mojtaba

  یعنی خنده دار تر از این استق لالی لالیها خودشونند والا به ما میگن ترسو
  شاید ما از ترسمون بازیکن به تیم امید ندادیم فقط دعا کنید لیگ امسال نه هفته بیشتر طول نکشه

برچسب ها