درخواست معاون پزشکی اجرا شد/ احتمال بازگشت نوروزی به استقلال

درخواست-معاون-پزشکی-اجرا-شد-احتمال-بازگشت-نوروزی-به-استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - با کوتاه آمدن استقلال از مواضع خود و اعلام انجام تست پزشکی و تلاش برخی از نزدیکان دو طرف، ممکن است نوروزی به مجموعه استقلال بازگردد.

به گزارش وب سایت نود،  با اعلام اینکه بازیکنان استقلال باید تست پزشکی بدهند، استقلال در واقع همان کاری را که امین نوروزی پزشک باتجربه خودش آن را می خواست را انجام می دهد.

این اجرای درخواست نوروزی پس از اینکه رئیس کمیته پزشکی استقلال قبل از اردوی ارمنستان به این اردو نرفت موجب اختلاف های زیادی شد اما وضعیت اردوی ارمنستان و مواجهه با لشکری مصدوم در این اردو از پادوانی و مگویان و باقری گرفته تا بررسی شرایط جباری و امید ابراهیمی و ... موجب شد که استقلال در نهایت آن کند که نوروزی تاکید کرده بود.

به نظر می رسد با اجرای خواست نوروزی در مورد تست پزشکی، افتخاری و منصوریان از مواضع قبلی کوتاه آمده اند و حالا نوروزی ممکن است به استقلال برگردد.

برخی نزدیکان هر دو طرف اختلاف (اختلاف فنی) در حال نزدیک کردن دو طرف به یکدیگر هستند و ممکن است نوروزی به استقلال برگردد. البته هنوز موانعی در این مسیر وجود دارد یکی از این موانع انتخاب پزشک و فرستادن او به اردوی ارمنستان استقلال بود که بدون پزشک مانده بود.

 

2051

مهر

نظرات ۱۸

 • mehrab

  دکتر نوروزی یکی از بهترین و با تجربه ترین های استقلال هست و حرفشون کاملا منطقی و حرفه ای هست منصوریان غیر حرفه ای عمل کرده و امیدوارم هر چه زودتر آقای نوروزی به کادر پزشکی استقلال بزرگ اضافه شه ..

 • حسین

  باهم خوب باشید یه تیم خوب ببندید

 • sirvan

  نوروزی فوق العاده س خیلی وقته داره برا استقلال صادقانه کار میکنه امیدوارم بزارن بمونه

 • مهدی از گیلانغرب

  بعد این همه مصدوم رو هم قراردادشون چقد میشه

 • نویدتاجی چلسی

  امسال سال حساسیه بایدروبدنسازی ومصدومیت بازیکناخیلی کارکنن

 • حسين تاجي ٤و٣اتيشه

  دكتر نوروزي افتخاره باشگاه استقلاله هيچوقت نبايد از استقلال دور بمونه،،از علي اقا خواهش ميكنم دكترو از تيم دور نكنه هيچوقت يه استقلاليه چهار و سه هزار اتيشست دكتر نوروزي

 • الماس آبی

  دکتر امین نوروزی بهترین فیزیوتراپ ایرانه بی تعارف، باید حفظش کنن، جدا از بحث تخصص قلبشم آبیه و سالهای زیادیه که به استقلال وفادار مونده و شایستگی خودشو نشون داده، کانال نود سپاسگزاریم.

 • ابی بیکران

  کار درست همینه.دکتر نوروزی بهترینه

 • تاج نامی

  من استقلالیم و به مکتب تاجی بودنم افتخار میکنم و در تمامی اعضای کادری استقلال جناب دکتر نوروزی یک طرف و مابقی هم در طرف دیگر باز با این شرایط هم طرف دکتر نوروزی سنگینتر هست در استقلال فقط جناب دکتر نوروزی بود که خوب و با دانش و باتعصب کار میکرد که اونم به راحتی خوردن آب دارن از دست میدن واقعا اعضای هیئت‌ مدیره باشگاه تمام صحبت هایم را در یک کلام تقدیمتان میکنم برای تک تک شما متاسفم که تاریخ استقلال را به غیر از داربی به نابودی کشاندید متاسفم برایتان

 • سپیدرودزلزله

  تیمتونو جمع کنین دیگه باووو
  این چ وضعیه اخه بیست وچند بازیکن برداشتن رفتن با ارارات تو ارمنستان بازی کنن شیشعلی نه برنامه ای داره وبازم داره باری بهرجهت پیش میره
  همین کارا رو کردین ک از تیم چهارم امارات شیشتا خوردینو ابروی فوتبال ایرانو بردین اگه شرایط مث پارسال بشه نمیباید شیشدقلال رو ب اسیا اعزام کنن وبجاش سپاهان بره تا حیثیت فوتبال ایران نره

برچسب ها