سالگادو: رئال مادرید آخرین تیم اروپایی رونالدو است؛ او همچنان نقش مهمی خواهد داشت

سالگادو-رئال-مادرید-آخرین-تیم-اروپایی-رونالدو-است؛-او-همچنان-نقش-مهمی-خواهد-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر میشل سالگادو، رئال مادرید آخرین باشگاه اروپایی کریستیانو رونالدو خواهد بود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سالگادو، مدافع سابق باشگاه رئال مادرید امیدوار است که رونالدو در این تیم بازنشسته شود و در پایان تورنمنت Star Sixes که او برای اسپانیا بازی می کرد، گفت:

حداقل در سطح اول فوتبال اروپا، رونالدو را در پیراهن تیمی دیگر تصور نمی کنم. شاید در رئال مادرید بازنشسته شود یا ممکن است به لیگ های دیگری مثل MLS یا چنین جاهایی برود. اما در سطح اول فوتبال اروپا، فکر نمی کنم رونالدو تغییر باشگاه دهد. فکر می کنم در رئال مادرید راحت است. در حال حاضر او روح تیم است، و بازیکنی است که در تمام بازی های بزرگ چشم ما به او خیره است، و صادقانه فکر می کنم که در مادرید خواهد ماند. مطمئنم رونالدو برای رئال مادرید بازی خواهد کرد. تصور نمی کنم پیراهن و رنگ دیگری به تن کند.

بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان و لالیگا 2016/17، برای سالگادو سخت است که کسی غیر از کریستیانو رونالدو برنده توپ طلا شود:

خب سخت است که او بهتر از فصل گذشته عمل کند، چون اگرچه فصل را در فرم شگفت انگیزی به پایان رساند اما هر سال کمی مسن تر می شود. اما او را می شناسم، او یک حرفه ای است و آماده خواهد بود که مثل قبل در بازی های مهم، نقش مهمی داشته باشد. یاد می گیرد که اینطور باشد. فکر می کنم این چیزی است که او از سال گذشته یاد گرفته، و در زمان های نیاز مثل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال آماده بود تا کریستیانو رونالدو باشد. بنابراین فکر می کنم که در طول فصل انرژی خود را حفظ می کند. او زیر نظر زیدان واقعاً خوب کار می کند و از لحاظ جسمانی بسیار خوب است. شاید نتواند سطح بازی خود را ارتقا بخشد اما بدیهی است که نقش بسیار مهمی برای رئال مادرید خواهد داشت.

1771

اختصاصی

نظرات ۲

 • j.ranji

  بهترین جا برای کریس رئال هسته
  هرجا بره دیگه افت میکنه

 • rma11

  کریس ورئال مکملند
  کریس تا دوران بازنشتگی جدا بشو نیست
  سومین سی ال متوالی با کریس در راه است

برچسب ها