امیری: خواب‌مان تنظیم نبود، مصدوم شدم

امیری-خوابمان-تنظیم-نبود-مصدوم-شدم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که اگر باشگاه بخواهد، این تیم در آلمان مقابل استقلال بازی خواهد کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، وحید امیری پس از بازگشت پرسپولیس به تهران، درباره اردوی این تیم در اوکراین گفت: اردوی خیلی خوبی بود. به جز مصدومیت خودم، همه چیز عالی بود و تمرینات فشرده‌ای برگزار کردیم. امکانات خوبی در این اردو داشتیم. من نه، اما بچه‌ها زحمات زیادی کشیدند. امیدوارم امسال فصل را خوب شروع و هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به مصدومیتش در اردوی اوکراین، خاطرنشان کرد: زمانی که ما به اوکراین رفتیم، خواب‌مان تنظیم نبود. من هم در تمرینات روی خودم فشار آوردیم . به همین خاطر با دیسک کمر مواجه شدم. الان دو سه روز است که آماده‌ام و با تیم تمرین می‌کنم.

بازیکن پرسپولیس در مورد شکست‌های تیمش در دیدارهای دوستانه، یادآور شد: این دیدارهای دوستانه بیشتر به خاطر مشخص شدن نقاط ضعف تیم است. ما سال گذشته هم چند بازی‌ را واگذار کردیم، اما از آن باخت‌ها درس گرفتیم. اصلاً شاید آن شکست‌ها یک زنگ خطر برای پرسپولیس بود که باعث شد ما به خودمان بیاییم.

امیری با ابراز امیدواری از شروع قدرمند پرسپولیس در لیگ هفدهم، خاطرنشان کرد: ما دنبال این هستیم که شروع قدرتمندی در لیگ برتر داشته باشیم. می‌خواهیم با ثبت یکی از بهترین شروع‌ها در لیگ برتر، باز هم به سمت قهرمانی برویم. تیم خوبی داریم، نفرات خوبی داریم و بازیکنان هم به وحدت تاکتیکی رسیدند.

وی پس از مواجه شدن با سوال خبرنگاری که از او در خصوص برگزاری دربی در آلمان پرسید، گفت: فکر نمی‌کنم این موضوع ربط و بستگی به ما داشته باشد. اگر باشگاه بگوید، ما بازی می‌کنیم، اگر هم نگوید، بازی نمی‌کنیم. ما سرباز باشگاه پرسپولیس هستیم و از آن حقوق و دستمزد می‌گیریم. ما نمی‌توانیم بگوییم که در این دیدار بازی می‌کنیم یا خیر. هر تصمیمی که باشگاه بگیرد، ما هم از آن تبعیت خواهیم کرد.

مهاجم پرسپولیس درباره صحبت‌های علی کریمی که خواستار پرداخت حقوق بازیکنان سابق تیم نفت تهران شده بود، گفت: علی آقا (کریمی) از بزرگان ماست. او هر چه بگوید حرفش حق است. علی کریمی تاج سر ماست.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۱۴

 • میثم تاجی بارسایی

  یکی از بازیکنایی که وقتی رفت پرسپولیس واقعا ناراحت شدم و به پرسپولیسیا بابتش غبطه میخورم همین وحید امیریه!

  • بهروزاحمدی realmadrid

   چندوقت بودپیدانبودی میثم،مافک کردیم اسدی دبیرکل سابق فدراسیون بعنوان جادوگرناپدیدت کرد

  • Asad

   یکی از بازیکنا؟؟؟؟خوب ک خودتونم میدونید....حسرت خیلی از بازیکنای مارو دارید

  • عابد

   شایدم تو خواب تمرین کرده مصدوم شده!!!

  • عابد

   اهان وقتی اوکراین رفتن بد خوابیدن!!!!

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   در ج میثم منصوریان نقل انتقالات فصل قبل به تمرین تیم ملی رفت بیارتش ششتقلال گفت من ششتقلالل نمیام پرسپولیسیم تلفن منصوریانم ج نمی داد 66666666666666

  • پرستو

   جناب میثم هیچوقت به قرمزا غبطه نخور چون جنبه ندارن

  • حجت

   در پاسخ به میثم
   شما یکی از معدود هواداران استقلالین که محترمانه کری میخونی و تعصبت جای منطقت رو نگرفته. انصافا دمت گرم .
   به امید موفقیت بارسا و جادوی مجدد لیونل مسی

 • سارا اس اسی

  مهم اینه که ندای قلبت تنظیم میشه با پول

  • زانیار

   شجاعیان رو میگی :)

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   شجاعیان با ندای قلبش اومد امیری گفت پرسپولیسی ام تلف منصوریانم ج نمی دادفصل قبل

  • امیر666666

   خطاب به سارا...6تایی کم نمک بپرون 6تقلالی پول شجاعیان را بدید فردا اعتصاب نکنن به جاش شامپو ببرن خخخخخخ

 • نادر

  حالا اگر علی اقا میگفتن باشگاه نفت پول نداره و در حال ورشکستگی هست و طلبکاران پولشان را ببخشند باز هم ایشان تاج سر شما بودند؟؟؟؟ ولی این را میدانم بیرانوند ببخش نیست.. دوما خوبه رفتین اوکراین که ساعتش تقزیبا با ما یکی هست بد خواب شدی اگر میرفتین اونور اب حتما باید فوتبال را میگذاشتی کنار

 • دختر پرسپولیسی

  از لحاظ فنی که بهترینی از لحاظ اخلاقی هم حرف نداری به شخصه یکی از بازیکنای مورد علاقه من هستی به همراه صخره و حاجی

برچسب ها