اعتراض اعضای تیم امید ایران به کیفیت بد زمین تمرین در قرقیزستان

اعتراض-اعضای-تیم-امید-ایران-به-کیفیت-بد-زمین-تمرین-در-قرقیزستان

وبسایت رسمی برنامه نود - وضعیت نامطلوب زمین تمرین فدراسیون فوتبال قرقیزستان، مورد اعتراض کاروان تیم ایران قرار گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم امید کشورمان در حالی تمرین دیروز و امروز (دوشنبه) خود را در محل تمرین اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال قرقیزستان انجام خواهد داد که کیفیت زمین این محل از شرایط بسیار بد و نامطلوبی برخوردار است.

این موضوع مورد اعتراض کادر فنی تیم امید قرار گرفته است. در همین حال، رایزنی‌هایی از سوی کادر سرپرستی تیم امید امروز انجام گرفت تا زمین دیگری از سوی فدراسیون فوتبال قرقیزستان در اختیار تیم ایران قرار بگیرد که متاسفانه به رغم پیگیری‌های صورت گرفته با این درخواست موافقت نشد.

این در حالی است که تیم زیر 23 سال قرقیزستان در زمین تمرین دیگری که از کیفیت به مراتب مطلوب تری برخوردار است تمرین می‌کند که در ادامه تصاویر مربوط به تمرین این تیم و تیم امید ایران خود گویای تفاوت برخورد و رویکرد مسولان تیم میزبان با تیم میهمان است.

 

2051

 

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۵

 • مهدی پسرک ابی

  شماها ک باید عادت داشته باشید توی زمین خراب و نامناسب و غیراستاندارد تمرین کنید و مسابقه بدید
  والا 95درصد زمین تمرین و چمن استادیوم های کشور خودمونم همینجوریه...

 • 666666666

  زمین چمن می خوای بیا شیراز حالشو ببر

 • ایوب عشقپولیسی

  والله ی جور حرف میزنن مث اینکه بازیکنای ما اصلا نمیدونم زمین بدکیفیت چی هست درسته میخواستی اعتراض کنی ولی ب نظر من اگه زمین مسابقه هم بد کیفیت باشه ب نفع ماست چون هیچ تیمی ب اندازه تیم ما تو زمینای بد کیفیت بازی نکرده پس بجای اعتراض کردن باید خوشحال باشین خخخخخخخ

 • :/

  همینه ک هست:///

 • Afshin

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه...)))

برچسب ها