بوناچیچ: برای تیم های لیگ برتری حریفان سرسختی هستیم؛ به یک مهاجم خارجی نیاز داریم

بوناچیچ-برای-تیم-های-لیگ-برتری-حریفان-سرسختی-هستیم؛-به-یک-مهاجم-خارجی-نیاز-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: مطمئن باشید حریف سرسختی برای تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرگزاری میزان، لوکا بوناچیچ در خصوص آخرین وضعیت تیمش برای حضور در لیگ هفدهم، اظهار داشت:

درمدتی که وقت داشتیم تمرینات خوبی برگزار کنیم، یک جو بسیار مثبت و خوبی در تیم گسترش فولاد و بین بازیکنان حاکم شده است. از اردوی ترکیه ۸۰ درصد رضایت داریم، ۲۰ درصدی که من از اردوی ترکیه ناراضی بودم این است که تیم‌های ترکیه‌ای مسابقات را دیر شروع می‌کنند و همین امر باعث شد تا حریفان تدارکاتی خود را دیر بشناسیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه گفت:

من سال‌های متعدد در لیگ ایران به عنوان سرمربی کار کردم و به‌خوبی می‌دانم بسیار لیگ قدرتمندی است. یکی از وظایف اصلی ما این است که در این فصل بتوانیم نتایج فصل قبل را بهبود ببخشیم. بهتر است به این موضوع تاکید کنم که من در این فصل تعداد بازیکنان جوان را افزایش دادم و نسبت به فصل قبل، میانگین سنی گسترش فولاد از ۳۰ به ۲۳ کاهش یافته است. جوانگرایی سیاست اصلی باشگاه گسترش فولاد بوده است و من هم سعی کردم در چارچوب این سیاست حرکت کنم.

وی ادامه داد:

شاید خیلی‌ها از تیم‌ها در اندیشه این باشند که گسترش فولاد بنا به جوانگرایی که در تیم خود داشته است در فصل هفدهم تیمی خواهد بود که چندان عملکرد خوبی نخواهد داشد اما نشان می‌دهیم که با بازیکنان جوان هم می‌توان نتایج خوبی گرفت. قبل از شروع مسابقات هم یک بازی دوستانه با تیم تراکتورسازی خواهیم داشت تا بازیکنان جوان دو تیم تبریزی در زمین بتوانند شایستگی‌های خود را نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در رابطه با احتمال جذب یا خروج بازیکن از این تیم، گفت:

باتوجه به خروج لوسیانو پریرا از تیم، سعی می‌کنیم یک بازیکن خارجی در پست خط حمله جذب کنیم.  فرناندو دخسوس هم قبل از شروع تمرینات از چند تیم پیشنهاد داشت اما باتوجه به‌ اینکه با باشگاه قرارداد دارد، ما به وی متعهد هستیم و اگر در تیم ماندنی شود، رقابت بین وی و کوروش ملکی دروازه‌بان اول تیم را مشخص خواهد کرد.

لوکا بوناچیچ در صحبت‌های پایانی خود خاطرنشان کرد:

تعداد بازیکنان جوانی که به تیم اضافه شده است باعث خواهد شد تا در ۳ ماهه اول کمی با مشکل هماهنگی روبرو شویم اما مطمئن باشید حریف سرسختی برای تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

 

 

 

2081

خبرگزاری میزان

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها