کاستا: هیگواین با کمک من می تواند ۴۰ گل بزند؛ چیزی برای ثابت کردن به آنچلوتی ندارم

کاستا-هیگواین-با-کمک-من-می-تواند-40-گل-بزند؛-چیزی-برای-ثابت-کردن-به-آنچلوتی-ندارم

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره برزیلی جدید یوونتوس اذعان کرده می تواند به گونزالو هیگواین کمک کند تا فصل بعد ۴۰ گل بثمر برساند. 

به گزارش وبسایت نود، داگلاس کاستا که فصل پیش در بایرن مونیخ تحت هدایت کارلو آنچلوتی فرصت بازی چندانی پیدا نکرد پس از پیوستن به یوونتوس با قراردادی قرضی در مراسم معارفه اش عنوان کرد مشکلی با آنچلوتی ندارد و قصد ندارد چیزی را به این مربی و بایرن مونیخ ثابت کند. 

کاستا به نقل از Football Italia در مراسم معارفه اش به خبرنگاران گفت:

یوونتوس تیم بزرگی است و همیشه از تماشای بازی آن ها لذت بردم. یووه همیشه پیروز می شود و به همین دلیل بلافاصله پیشنهاد آن ها را قبول کردم. به اینجا آمدم تا به یووه کمک کنم. آن ها در فینال لیگ قهرمانان بدشانس بودند. سری آ لیگ کامل و عالی است.  با ویدال دوست هستم و او به من گفت یووه تیم بزرگی است و هواداران خوبی دارد. همیشه در پست وینگر راست بازی کردم البته در بایرن چند باری هم در سمت چپ بازی کردم. در کل هر جایی که مربی خواهد بازی می کنم.

مشکلی با آنچلوتی ندارم. او آدم خوبی است اما من باید به خودم فکر می کردم و برای پیشرفت کردن و بازی کردن بیشتر تصمیم به جدایی گرفتم. قدردان بایرن مونیخ هستم اما نیازی به ثبات کردن چیزی به آن ها ندارم. تنها می خواهم نشان دهم که یووه با جذب من تصمیم درستی گرفت. 

هیگواین با کمک من می تواند فصل بعد ۴۰ گل بزند. من واقعا سبک بازی او را دوست دارم. لیگ قهرمانان جام بزرگی است که تا به حال موفق به فتح آن نشدم. فکر می کنم که می توانم به یووه برای فتح این جام کمک کنم. چندان درگیری های فیزیکی در جریان بازی را دوست ندارم اما خودم را خیلی زود به بازی در ایتالیا تطبیق خواهم داد.

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۱

  • milad

    یوونتوس اول میشه میلان و رم هم خیلی مونده به یووه بزرگ برسند حتی با خرید های بزرگ

برچسب ها