والورده: گومز و راکیتیچ در برنامه هایم نقش خواهند داشت

والورده-گومز-و-راکیتیچ-در-برنامه-هایم-نقش-خواهند-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - شایعات متعددی به گوش می رسد مبنی بر اینکه راکیتیچ و آندره گومز می توانند این تیم را ترک کنند اما والورده نظر دیگه ای دارد.

به گزارش وبسایت نود، گزارش های مختلف در کشور اسپانیا اعلام کرده اند که بارسا برای متقاعد کردن پاریسی ها در نظر دارد تا راکیتیچ یا گومز را به عنوان بخشی از قرارداد وراتی به پاریسن ژرمن منتقل کند. همچنین اعلام شده است که بارسا در نظر دارد راکیتیچ را به علاوه 60 میلیون یورو در ازای به خدمت گرفتن وراتی به پاریسن ژرمن پیشنهاد دهد. با این وجود ارنستو والورده اعلام کرد هر دوی این بازیکنان آینده خوبی در بارسلونا خواهند داشت:

آن ها بازیکنان بارسا هستند و در برنامه های من نقش مهمی خواهند داشت.

وی همچنین افزود که عجله ای برای انجام خریدهای جدید ندارد چرا که بارسا ترکیب قدرتمندی را در اختیار دارد که پیشرفت این ترکیب بسیار دشوار است:

قطعا در خصوص بازیکنان مد نظرمان بحث کرده ایم اما در خصوص این بازیکنان بحثی نداشته ایم چرا که بهترین خرید برای من استفاده از بازیکنان فعلی بارسا است. اگر بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم خوشحال خواهیم شد، بارسا به شدت تلاش می کند تا بهترین بازیکنان را به خدمت بگیرد. با این وجود همیشه ایده من این بوده است که به بازیکنان موجود در ترکیب اتکا کنیم. همین حالا هم بهترین ترکیب ممکن را در اختیار دارم و به سختی می توان این ترکیب را بهبود بخشید چرا که بازیکنان با سطحی بالا را در اختیار داریم. همیشه اسامی مختلفی در اطراف بارسا وجود دارد و نباید فراموش کنیم که هنوز فرصت زیادی تا پایان نقل و انتقالات وجود دارد. اما مهمترین مسئله برای من این است که بهترین فرم ممکن را در ترکیب بازیکنان حاضر در ترکیب داشته باشم. مربیان دوست دارند تا در زودترین زمان ممکن بازیکنان مد نظرشان را به خدمت بگیرند با این وجود شرایط نسبت به زمانی که بازی می کردم تغییر کرده است.

1899

اختصاصی

نظرات ۱

  • بارسلونا❤

    هر دوتاشون کندن ...

    کاش بجای این دوتا ، دوتا هافبک سرعتی مثل وراتی و کوتینیو داشتیم ...

برچسب ها