مدیر فنی بارسلونا: بارسلونا تا آخرین روز نقل و انتقالات برای به خدمت گرفتن وراتی تلاش خواهد کرد

مدیر-فنی-بارسلونا-بارسلونا-تا-آخرین-روز-نقل-و-انتقالات-برای-به-خدمت-گرفتن-وراتی-تلاش-خواهد-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - ارنستو والورده و روبرت فرناندز در کنفرانس خبری که داشتند اعلام کردند که بارسا برای به خدمت گرفتن وراتی تا آخرین روز نقل و انتقالات تلاش خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، ارنستو والورده با ابراز خوشحالی از بازیکنان موجود در ترکیب بارسلونا اعلام کرد اگر بازیکن مورد نظرش در پنجره نقل و انتقالات موجود باشد برای خرید او اقدام خواهند کرد. بارسا تا به اینجا تنها دلوفئو و نلسون سمدو را به خدمت گرفته است. جوزپ ماریا بارتومئو پیش از این اعلام کرده بود که بارسا منتظر وراتی خواهد ماند و همچنین ادعا کرده بود خود این بازیکن نیز علاقه مند است تا به بارسلونا بپیوندد. با این وجود پاریسی ها هیچ راهی را برای شروع مذاکرات پیش پای بارسلونا قرار نداده اند تا این احتمال وجود داشته باشد تا وراتی همچنان در پاریس به کارش ادامه دهد. والورده در این خصوص در کنفرانس خبری گفت:

می خواهیم ترکیبمان را بهبود ببخشیم، هرچند که با توجه به اینکه ترکیب قدرتمندی داریم بهبود این ترکیب بسیار دشوار خواهد بود با این وجود تا روز آخر تلاش خواهیم کرد اما از حالا نمی توانیم چیزی بگوییم.

روبرت فرناندز نیز ضمن تایید علاقه بارسا به وراتی در این خصوص گفت:

هنوز فرصت زیادی داریم بنابراین نباید عجله کنیم. بارسا همیشه بهترین بازیکنان را تحت نظر می گیرد و اگر گزینه مناسبی را در پنجره نقل و انتقالات در اختیار داشته باشیم می توانیم آن ها را به خدمت بگیریم. به خدمت گرفتن بازیکنانی که برای تیم های خوب بازی می کنند و با این تیم قرارداد دارند بسیار دشوار خواهد بود.

1899

اختصاصی

نظرات ۱

  • بارسلونا ❤

    وراتی اگه بیاد به بارسا ، تیکی تاکا از نو احیا میشه ...

برچسب ها