اولین نشست کارگروه حقوقی و قضائی فدراسیون فوتبال

اولین-نشست-کارگروه-حقوقی-و-قضائی-فدراسیون-فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - اولین کارگروه حقوقی و قضایی فدراسیون فوتبال به ریاست مهدی تاج برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اولین کارگروه حقوقی و قضایی فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج- رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت، سرپرست دبیر کلی فدراسیون، حیدر بهاروند- رئیس سازمان لیگ برتر، مرتضی تورک- رئیس کمیته اخلاق، اسماعیل حسن زاده- رئیس کمیته انضباطی، روزبه وثوق احمدی- رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، احمدرضا براتی، مسئول کمیته تدوین مقررات، علیرضا صالحی- رئیس کمیته استیناف، فغان پور- مسئول حقوقی فدراسیون و پریا شهریاری معاون اجرایی دبیر کل برگزار شد.

این نشست به منظور هماهنگی سیاست‌های فدراسیون و ایجاد هم‌افزایی و ارتقاء اقدامات مختلف در زمینه مسائل انضباطی، استیناف، تعیین وضعیت بازیکنان، اخلاق و دیگر بخش‌های مختلف برگزار شد. اعضا در جلسه فوق به بررسی الزام AFC که تا 30 آگوست (8 شهریور ماه) مهلت داده تا وضعیت مالی و تراز باشگاه‌ها مشخص شود، پرداختند.

همچنین در ادامه این نشست در خصوص پرونده های باشگاه‌ها در مبادی بین المللی، ارائه راهکارهای گوناگون در بخش‌های اجرایی و پشبرد امور انضباطی، نظارت بر مسابقات و هم اندیشی بین مدیران ذیربط کمیته‌های مختلف فدراسیون فوتبال بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد تا جلسات به صورت سازمان یافته با هدف همگرایی در بخش حقوقی و قضایی فدراسیون فوتبال ادامه داشته باشد.

 

 

 

2081

سایت رسمی فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

  • 4 تقلال قهرمان دسته سه ایران

    لطفا قضیه ستاره قلابی تیم 4 تقلال هم پیگیری کنید یک قانون برای این موضوع وضع کنید هر تیمی به خودش اجازه نده برای توهمات خودش ستاره بزنه

  • مهران ا..

    به به استادان و علمای فوتبال مملکت جمعند..ببخشید اساتید قوانین بین المللی راجع به داشتن یک اسپانسر برای دو تیم رقیب در یک لیگ چه توجیه و تفسیری دارند؟لطفا با ذکر یک مثال بجز پرسپولیس و استقلال توضیح بفرمایید؟

  • علی یک حقوقدان

    توی رادیو داشتم صدای یکی از این حضرات رو می شنیدم که می گفت تیم هایی که بازیکنان دیگه رو وسوسه به جدایی کنن و باعث بشن بازیکن با باشگاهش غیرقانونی فسخ کنه محروم میشن ولی روش استدلالش خیلی جالب بود می گفت ما اصل رو میذاریم به اینکه اون باشگاه وسوسه کرده بعد اگه اون باشگاه نتونه ثابت کنه که نکرده محکوم میشه !! وقتی اینو شنیدم از تعجب شاخ درآوردم که یه عضو حقوقدان فدراسیون اینقدر در مسائل حقوقی بیسواده که اصل مسلم برائت و قاعده الزام مدعی به اقامه دلیل رو نمیدونه و اصل رو بر گناهکار بودن طرف میذاره مگه اینکه خلافش ثابت بشه!!!!

برچسب ها