قوچان‌نژاد: هیرنوین به دنبال نمایش گاز ۹۰ دقیقه‌ای است!

قوچاننژاد-هیرنوین-به-دنبال-نمایش-گاز-90-دقیقهای-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  ملی‌پوش ایرانی هیرنوین از هدف تیمش برای نمایش گاز ۹۰ دقیقه‌ای در فصل جدید اردویژه هلند خبر داد.

به گزارش وبسایت نود ، به نقل از سایت فین‌آنلاین، تیم هیرنفین می خواهد در فصل پیش‌رو گاز 90 دقیقه‌ای از خود به نمایش بگذارد. رضا قوچان‌نژاد بازیکنی است که در ترکیب تیم هیرنوین بیشترین بازی بین‌المللی را با ایران داشته است. او در نیمه‌دوم بازی اخیر تدارکاتی هیرنوین برابر نایمخن به میدان رفت.

رضا قوچان‌نژاد درباره شرایط آماده‌سازی تیم هیرنوین گفت: ما بسیاری از مراحل آماده‌سازی را پشت‌سر گذاشتیم و می‌خواهیم بهترین رقابت را در شروع فصل جدید اردویژه هلند از خود به نمایش بگذاریم. هفته آینده 2 بازی تدارکاتی پیش‌رو داریم و شانس‌های بیشتری برای من به وجود می‌آیند.

مهاجم ایرانی هیرنوین معتقد است هنوز این تیم کامل نشده و بازیکنان جدیدی اضافه می‌شوند.

گوچی در این رابطه اظهار داشت: امیدوارم که هنوز بازیکنان باارزشی به تیم هیرنوین اضافه شوند.

تیم هیرنوین در فصل گذشته اردویژه هلند رتبه نهم جدول رده‌بندی را کسب کرد و رضا قوچان‌نژاد با به ثمر رساندن 19 گل بهترین بازیکن سال تیمش انتخاب شد. ملی‌پوش ایرانی در فصل جدید نیز به رغم دریافت پیشنهادهایی با پیراهن تیم هیرنوین به میدان خواهد رفت.

 

2020

نظرات ۴

 • RASOULIC

  آرزوی موفقیت برای رضای استقلالی

 • علیرضا م.

  فین آنلاین؟!!!

 • نادر

  من سر از این کار فوتبالیستهای ایرانی در نمیارم که هموشون پیش دارند و زیاد هم پیش دارند ولی دو دستی به تیمهایشان میچسبندخوب اگر پیش خوب دارند چرا نمیروند حالا چه اونایی که در اروپا بازی میکنند چه انهایی که در ایران هستند و میخواهند بروند ولی نمیروند

 • علی7777

  واقعا دوست دارم رضا مشهدی

برچسب ها