گیگز: لوکاکو برای موفقیت در منچستریونایتد باید پوست کلفت باشد

گیگز-لوکاکو-برای-موفقیت-در-منچستریونایتد-باید-پوست-کلفت-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره منچستریونایتد اعتقاد دارد روملو لوکاکو برای موفق شدن در این باشگاه باید با انتظارات بالا کنار بیاید. 

به گزارش وبسایت نود، رایان گیگز در جدیدترین مصاحبه خودش عنوان کرده روملو لوکاکو ۲۴ ساله که با ۷۵ میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست برای موفق شدن در این باشگاه باید پوست کلفت باشد.

گیگز به Sky Sports گفته:

بازی های لوکاکو در یونایتد خیلی بیشتر از زمان حضورش در اورتون و وست بروم و حتی چلسی مورد بررسی موشکافانه قرار می گیرد. فشار زیادی روی او خواهد بود و به همین دلیل باید پوست کلفت باشد. روملو باید به اظهارات مربیانش گوش کند چون در نهایت تنها نظر آن ها اهمیت دارد. 

لوکاکو پس از هدر دادن یک موقعیت باید موقعیت بعدی را به گل تبدیل کند چون مهاجم منچستریونایتد در صورت از دست دادن چند موقعیت تحت فشار زیادی قرار می گیرد. فکر می کنم لوکاکو خوب گلزنی کند اما یونایتد برای قهرمانی به گلزنی همه بازیکنان هجومی اش نیاز دارد. 

من بازی های زیادی از موراتا ندیدم اما با سبک بازی لوکاکو به خوبی آشنا هستم. او در لیگ برتر موفق بوده، تجربه بازی تحت هدایت مورینیو را دارد و در تیم دوستان خوبی دارد. دوستی او با پوگبا کارش را آسان تر می کند. 

گیگز همچنین درباره علاقه منچستریونایتد به جذب ایوان پریشیچ گفته:

اگر پریشیچ به یونایتد بیاید آن وقت مخیتاریان، رشفورد و مارسیال باید عملکرد بهتری ارائه دهند. فکر می کنم خرید او و رقابت بیشتر به نفع همه باشد. معمولا بازیکنان هم مثل هواداران از ورود بازیکنان جدید هیجان زده می شوند.

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها