لوکاکو: مقایسه من با دروگبا اشتباه است؛ هنوز جای پیشرفت دارم

لوکاکو-مقایسه-من-با-دروگبا-اشتباه-است؛-هنوز-جای-پیشرفت-دارم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم بلژیکی منچستریونایتد در مورد مقایسه خود با بزرگان فوتبال صحبت کرده است.

به گزارش وب‌سایت نود، لوکاکو 24 ساله که در تابستان جاری با مبلغ 70 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوسته است در صحبت‌هایی با اسکای گفت:

سبک بازی من با دروگبا متفاوت است. او بیشتر مهاجم هدف بود اما من بازیکنی هستم که توپ را زیر پاهای خود دارم و به فضای پشت مدافعان می‌‌دوم. از نظر فیزیکی‌، شباهت‌هایی‌ بین ما وجود دارد اما ما دو بازیکن کاملا متفاوت هستیم. من روملو لوکاکو هستم و می‌‌خواهم تاریخ خودم را بنویسم. دروگبا در چلسی بود و من در منچستریونایتد بازی می‌کنم. این تفاوت ما است. 

لوکاکو در مورد قیاس با بازیکنانی مثل رونالدو یا لواندوفسکی گفت:

من هنوز خیلی‌ از آنها عقب تر هستم اما می‌‌خواهم به سطح آنان برسم. مهم‌ترین چیز برای من موفقیت تیم است. می‌‌خواهم جام ببرم و هر چه دارم را در زمین خواهم گذاشت تا تیم پیروز شود. همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد و من فقط می‌‌خواهم بهترین نسخه از خودم باشم. من ۲۴ سال دارم و اینکه بگویم بازیکن کاملی هستم اشتباه است. کارهای زیادی برای من مانده است و خوشحالم که هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد. این مساله به آن معنا است که هنوز می‌‌توانم بهتر شوم.

1405

نظرات ۴

 • طرفدار شماره ۱چلسی

  معلومه مقایسه تو با دروگبا اشتباهه تو اصلا در حد دروگبا نیستی سلطان دروگبا فقط یه دونه بود محض نمونه هیچ مشابهی نداره خلاص

 • منچستر سیتی 6 یونایتد1

  تو هیچی نمیشی،مطمئن باش

  • TripleM

   هیچی نمیشه؟ از راه نرسیده که یه خوشگل کاشت تو دروازتون :)))))
   سیتی جون نسوز جونم. درسته بهترین خرید فصلو ما کردیم.

 • بارساپلیس

  اتفاقا لوکلکو خیلی آینده داره خواهید دید

برچسب ها