مونیخ‌گردی یاران تیم ژاوی و پورعلی‌گنجی

مونیخگردی-یاران-تیم-ژاوی-و-پورعلیگنجی

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان تیم السد با استفاده از استراحت یک‌روزه اردوی اتریش به مونیخ‌گردی پرداختند.

 

به گزارش وب سایت نود، مانوئل فریرا، سرمربی پرتغالی تیم السد قطر در نهمین روز اردوی آماده‌سازی اتریش به شاگردانش استراحت داد و آنها نیز با استفاده از این فرصت راهی شهر مونیخ شدند.

بازیکنان تیم السد قطر با یک دستگاه اتوبوس از محل برپایی اردوی اتریش راهی شهر مونیخ در آلمان شدند که فاصله زمانی 90 دقیقه‌ای داشت. ژاوی، مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی و یارانش ضمن گردش از مناطق دیدنی شهر مونیخ عکس‌هایی نیز به یادگاری انداختند.

تیم فوتبال السد قطر در مدت زمانی اردوی اتریش 3 دیدار تدارکاتی نیز برگزار می‌کند که در اولین بازی برابر حریف ترکیه‌ای خود به نتیجه تساوی پرگل 4 بر 4 دست یافت. این تیم قطری امشب (شنبه) نیز در اتریش به مصاف اسپارتا روتردام هلند می‌رود.

 

2051

نظرات ۲

  • حسین

    همون تیمی که از استقلال باخت اگه منصوریان تاکتیک بلد بود و نورافکن رو به تیم ملی جوانان نمی داد و چندتا هافبک خوب داشت بازی برگشت با العین شاید صفر صفر می شد ولی الآن هم رفته جباری مصدوم رو آورده خب یک هافبک و بازیساز خوب و سرحال و جوونتر دیگه می آوردی تا تیم به مشکل برنخوره یه مدافع وسط دیگه می گرفتی بعدشم بیت سعید مهاجم بود گذاشتش هافبک و گرنه یه مربی دیگه بود استقلال صنعت نفت رو می برد واقعا مربی بی دانشیه نظرم بی طرفه نه پرسپولیسی نه استقلالی فاز اونایی که دیسلایک دادن چیه ؟

  • حسین

    درسته که السد از تیم های خوب قطره و میتونه کنار امثال ژاوی تجربه کسب کنه اما کی وقتشه که بره یه تیم خوب اروپایی بازی کنه؟؟حتما سال دیگه میخواد بره الریان بازی کنه دیگه!!

برچسب ها