اختصاصی/ خبر بد برای فدراسیون فوتبال و تیم ملی؛ لغو بازی ایران- لهستان در آلمان

اختصاصی-خبر-بد-برای-فدراسیون-فوتبال-و-تیم-ملی؛-لغو-بازی-ایران-لهستان-در-آلمان

وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه کارلوس کی روش مشغول برنامه ریزی برای دیدارهای دوستانه مناسب است، یک دیدار مهم برای تیم ملی فوتبال ایران در راه آماده سازی جام جهانی لغو شد.

به گزارش سایت نود، همانطور که همه می دانند کارلوس کی روش در حال برنامه ریزی برای تیم ملی فوتبال ایران جهت هر چه بهتر آماده شدن در راه آماده سازی جام جهانی روسیه است.

در این راه او چهار بازی دوستانه را برای تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفته بود. بازی اول تیم ملی در آلمان مقابل لهستان در تاریخ 5 نوامبر برابر با 14 آبان برنامه ریزی شده بود . بازی دوم مقابل روسیه است که 10 نوامبر 2017 قرار است در مسکو برگزار شود. بازی سوم هم قرار است در سوئد و در شهر استکهلم با تیم ملی شیلی انجام شود. بازی چهارم هم ایران – سوئد است که هنوز محل برگزاری آن معلوم نیست اما به احتمال زیاد برگزار خواهد شد. اول قرار بود که این بازی در تهران برگزار شود اما این بازی هم در کشور دیگری برگزار خواهد شد.

بازی ایران – روسیه که حتما برگزار می شود و کی روش خبر داده بود که برگزاری این بازی اوکی شده است اما بازی مقابل لهستان در آلمان به خاطر برگزار نشدن دربی در آلمان و نامه فدراسیون فوتبال ایران به فدراسیون فوتبال آلمان لغو شده است.

فدراسیون فوتبال آلمان که تا پیش از این برای برگزاری بازی تیم ملی مقابل لهستان در آلمان اوکی داده بود، حالا به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که نمی تواند پذیرای تیم ملی فوتبال ایران در بازی دوستانه اش مقابل لهستان باشد. همانطور که گفته شد این بازی قرار بود 5 نوامبر 2017 یا همان 14 آبان 96 در آلمان برگزار شود.

پس از اینکه فدراسیون فوتبال برای برگزاری دربی دوستانه به فدراسیون فوتبال آلمان نامه داد و از طرف آلمانی خواست شرایط برگزاری دربی را فراهم کنند، فدراسیون فوتبال آلمان برای برگزاری دربی دوستانه شرایط را مهیا کرد و حتی  پلیس آلمان امنیت بازی را تضمین کرد اما ماجرا به سمت و سوی دیگری رفت.

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد به دلیل برگزاری سوپر جام و آماده نشدن شرایط برگزاری بازی در بیله فیلد، دربی در آلمان برگزار نمی شود. نامه دوم فدراسیون فوتبال ایران به فدراسیون فوتبال آلمان باعث شده تا طرف آلمانی از طرف ایرانی به فیفا شکایت کند. آلمانی ها اعلام کرده اند که هیچ تیمی از ایران، چه باشگاهی و چه ملی و در هر رده سنی، حق برگزاری اردو و بازی دوستانه در آلمان را ندارند!

اینکه چرا فدراسیون فوتبال ایران به جای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به فدراسیون فوتبال آلمان نامه نوشته می تواند یک سوال مهم باشد. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با زیرکی پای خود را از این ماجرا کنار کشیده اند هر چند اسپانسر بازی عقیده دارد که باشگاه پرسپولیس پس از لغو دربی باید غرامت بدهد. سوال بعدی این است که چرا فدراسیون فوتبال با این دو نامه، این زمینه را فراهم کرده که فدراسیون فوتبال آلمان از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا شکایت کند و در این وضعیت بد مالی، فدراسیون فوتبال ایران با جریمه و محرومیت احتمالی مواجه شود؟

مطمئنا لغو بازی مهم با لهستان به دلیل ارسال نامه درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال آلمان،کارلوس کی روش را به شدت عصبانی خواهد کرد چرا که تیم ملی یک بازی مهم را با حریفی خوب از دست می دهد و البته فدراسیون فوتبال هم احتمالا با جریمه روبرو خواهد شد چرا که قرارداد بازی مقابل لهستان هم ظاهرا بسته شده و حالا به دلیل ریجکت کردن آلمانی ها، ممکن است لهستانی ها خواهان گرفتن غرامت از فدراسیون فوتبال ایران شوند!

 

اختصاصی

نظرات ۹۶

  • احمد پرسپولیسی

    یعنی کلا یه مشت داغون دور هم جمع شدن
    لطفا بچاپ

    • سیددددمحمدددد

      دست گل شما پرسپولیسیاست...
      اون از جریمه اینم از لغو بازی با لهستان
      انقد دوستداشتین از دربی فرار کنین حالا جواب این تبعاتشو بدین....

    • Sami

      داداش به داغون ها توهین نکن

    • amir

      سیددددمحمدددد :
      ما میخواستیم فرار کنیم؟ :)) نتایج هفته اول لیگ نشون داد کدوم تیم اماده تر بوده...

    • من هستم

      فارسی را پاس بداریم . 1 .داغون نه داغان . 2. لطفا به داغان بی احترامی نکنید

    • متین

      سیدددددددمحمدددددد ؛ قشنگ معلومه کی ترسیده ، اونی میترسه که سه تا بازیکنشو برای یه دربی دوستانه به تیم ملی نمیده ،
      حالا وارد این نمیشیم که جلو نفت حتی یه موقعیت هم نداشتید و شانس آوردید بیتشر گل نخوردید

    • P

      بی منطق های بی سواد رو نگا

      خطاب به سیددددمحمدددد :

      بازی به خاطر این لغو شد که پخش زنده نداشت فهمیدی بی منطق ؟

    • مسعود هاشمی

      داغون کیه چرا نظر الکی میدین همش بخاطر استقلال پرسپولیسه دربی میخوای اینا همه جا حالا باید برین المان بازی کنین؟خیلی بار فوتبال باشگاهتون بالاس که تو اسیا 5-6 میخورین بازی تو المان هم میخواین؟خودتون که بازی نکردین به تیم هم ضربه ردین انگار این کیروش باید دم چندتا را دوباره بچینه تا درست بشه کارها

  • سعید

    اینم پیامد بی کفایتی مدیران فوتبالی در راس باشگاه ها بی لیاقتی کسانی که در راس فوتبال کشور دارای پستهای مدیریتی ان آقایان فدراسیونی جوابگو باشن تیم ملیمون مهم بود یا برگزاری و سرکار گزاشتن اینهمه هوادار تا وقتی که امثال این اقایون سرکار باشن فوتبالمون هیچوقت پیشرفت نمیکنه مطمعن باشین .
    ادمین جان ثبت کن

    • تیم ملی 99

      این دوستان چون خودشون بی نظم هستند و بی نظمی براشون عادی شده فکر میکنن دنیا هم بینظمه یا کاراشو با ریش سفیدی و سبیل گرو گذاشتن و..انجام میده این کارها اعتبار فوتبال کشور رو از بین میبره درسست مثل همون ادم بی وجئدانی که کالای بی کیفیت با اسم ایران صادر میکنه و اعتبار ایران لطمه میخوره این هم همونه واقعا باعث تاسفه و بانی این مساله هم اسپانسر این دو تیم بود

    • دوستاره

      یعنی گل گفتی یه کسی که کار بلد نیست پست میگیره و اگه بخواهیم عوضش کنیم کسی دیگه که هم مثل خودشه رو میاریم یعنی تو این فوتبال 4 تا باسواد متفکر پیدا نمیشه اگه هم پیدانمیشه مثل مربی خارجی و بازیکن خارجی ، مدیر خارجی بیارید

  • علی

    این هم از بی تدبیری تاج و بازی خوردن بوسیله اسپانسر ...

  • ایران

    بی برنامگی موج میزنه تو کل ورزش ایران
    اول ببینید با خودتون چند چندین بعد آبرو و حیثیت ملی ورزش را زیر سؤال ببرید
    مطمئن باشید فیفا حق را به آلمان لهستان میده
    از جام جهانی اخراج نشیم باید نذری بدیم

  • Saber

    استاد گند زدن تو موقعیت های حساس هستیم
    کی باید جوابگوی این ابرو.ریزی باشه

  • استقلال +پرسپولیس=ایران

    همیشه ی بی برنامگی تو راس کار بوده وهست همیشه مدیرانی بوده غیر ورزشی اینبارم باز هم چوب بی دانشی از فوتبال و میخوره ایران . فقط چون کی روش سرمربی ایرانه آقایون میترسن و بعضی جاها درست عمل میکنن وبعضی جاها گافی میدن که نمیشه جمع کرد .

  • Mohamad Amin

    فدراسیون فوتبال ما رو نگاه کن با این کاراشون ادمو به خنده می ندازن از یه طرف بازیکنان استقلال رو به ناحق محروم می کنن از یه طرف المانی ها فدراسیون ما رو زایع می کنه واقعا خنده داره

  • sajjad**

    طبیعیه تو ایران بقیشونم فک کنم کنسل بشن

  • مانوئل ژوزه

    هرچی برانکو بگه

    • محمد

      هرچی منصوریان بگه ههههه

    • استقلال

      خدایی جدای ازهرگونه تعصبی این کامنت ها یعنی چه فکرکنم خیلی کم سن وسال هستین والایعنی چی

  • mhe

    خوب تو لهستان برگزار کنن جا که قهطی نیومده

برچسب ها