پوچتینو: موراتا به خاطر ترس از رقابت با کین به تاتنهام نیامد

پوچتینو-موراتا-به-خاطر-ترس-از-رقابت-با-کین-به-تاتنهام-نیامد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تاتنهام فاش کرده این تیم به دنبال جذب مهاجم اسپانیایی چلسی بوده است.

به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو پوچتینو در جدیدترین مصاحبه خود فاش کرده تاتنهام دو سال پیش به دنبال جذب آلوارو موراتا بوده اما این بازیکن به دلیل حضور هری کین و احتمال نیمکت نشینی پیشنهاد آن ها را رد کرده است. 

پوچتینو به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

موراتا اخیرا در مورد من با رسانه ها صحبت کرد. آلوارو گفت که من با او تماس گرفتم. این ماجرا برای دو سال پیش و یا حتی بیشتر است. زمانی که با موراتا برای پیوستن به تاتنهام تماس گرفتم، او از من پرسید با داشتن هری کین دیگر چه نیازی به او دارم؟ ما با هر مهاجمی تماس بگیریم می داند که با حضور کین باید در اکثر بازی ها روی نیمکت بنشیند. آن ها نمی توانند با هری کین رقابت کنند. راضی کردن بازیکنان خوب برای پیوستن به تیم و نیمکت نشین بودن بسیار سخت است. مشکلات ما از اینجا آغاز می شود.

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • Sir_Babi

  2 سال پیش مگه کین بود؟هنوزم معتقدم هری کین اصلا خوب نیست.
  پنالتی هارو هم نزن ببینیم کی تو لیگ بهترین گلزن میشه

  • سعید

   کین از سه سال پیش معروف شد و هر فصل هم بالای 20 گل زده. هنوز هر فصل هم مصدوم میشه و چند بازی نیست. صددرصد کین بهتر از موراتاس. کین بهترین مهاجم لیگ جزیره بوده تو این سه سال

 • F.lampard

  موراتا بدترین مهاجمی بود ک میتونست ب چلسی بیاد...
  چلسی همیشه مهاجم های باقدرت بدنی بالا داشته ک بتونن رو ضدحمله تیم حریفو تو زمین خودشون نگه دارن موراتا اصلا این کاره نیست

 • چلسی

  نه داداش اشتباه به عرضتون رسوندند. به دلیل اینکه افتخار می خواست و تیم بزرگتری هم بود چلسی، اومد وگرنه موراتا سبک بازیش فرق داره با هری کین کلا.

  • سعید

   اگه متنو درست بخونی و دقت کنی گفته که دو فصل پیش نه امسال. دو فصل پیش چلسی موراتارو میخواست؟

برچسب ها