مدیر اجرایی میلان: فالکائو و زلاتان هم جزو گزینه های میلان هستند

مدیر-اجرایی-میلان-فالکائو-و-زلاتان-هم-جزو-گزینه-های-میلان-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - مارکو فاسونه، مدیرعامل باشگاه میلان تأیید کرد که زلاتان ایبراهیموویچ و رادامل فالکائو در میان 6 یا 7 نام مد نظر باشگاه برای جذب مهاجم قرار دارند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، میلان در تابستان امسال 10 بازیکن به خدمت گرفته است و تاکنون 210 میلیون یورو هزینه کرده اما هنوز یک مهاجم نوک دیگر احتیاج دارد. فاسونه در مصاحبه با Sky Sport Italia گفت:

هنوز در مورد خرید یک مهاجم صحبت می کنیم، اما باید از زمان خود هوشمندانه استفاده کنیم. روی این موضوع کار می کنیم، نباید هیچ گونه شتاب زدگی وجود داشته باشد، چرا که نمی خواهیم اشتباه کنیم. تاکنون به هیچ کدام از اسامی که اشاره شده است، نه نگفته ام و به فالکائو نیز نه نخواهم گفت، اما میان 6 یا 7 نامی که برده شده است، به برخی نزدیک تر هستیم.

تردیدی که داشتیم، این بود که آیا انقلاب قابل توجهی در ترکیب تیم ایجاد کنیم و یا تیم به تدریج رشد کند، اما ماسیمیلیانو میرابلی و من این تصمیم شجاعانه را گرفتیم و امیدواریم که درست بوده باشد. ما این پروژه را یک ساله نمی بینیم، بلکه طی 2 یا 3 سال نتیجه خواهد داد.

سایر گزینه های میلان برای تقویت خط حمله، پیر امریک اوبامیانگ، دیگو کاستا، آندرا بلوتی و نیکولا کالینیچ هستند.

1771

اختصاصی

نظرات ۶

 • Cr7-16

  فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۱:
  رئال مادرید - اث میلان
  سال اینده هم قهرمان سریA میشیم

 • اهواز سرخ

  چه تیمی میشه امسال روسونری

  اروپا خبردار پادشاه واردمیشود

  فورزا مییییییییییلان

 • چپ دست

  بترسید از روزی که میلان سر فرم بیاد..فقط یه روی کاستا وسط میخواد...میترکونیم یووه و اروپا رو..فورزا میلان

 • AC MILAN.PERSEPOLIS

  اوبامیانگ ازمونشو پس داده

 • میلان قهرمان

  زنده باد میلان کبیر. به امید تکرار افتخاراتمون

 • Javier BarDeM

  به امید میلان دهه 90 که چه. تیمی بود،اوبامیانگ بهترین گزینست،سرعتش عالیه مدافع های سری A هم کند هستن،البته این تازه اول کاره فعلا نباید انتظار قهرمانی از این تیم داشت،دلم میخواست موراتا و خامس رو جذب کرد،ادمین مشکلی داری یگو نظر نذاشت،داداش

برچسب ها