زیدان: بازیکنان رئال مادرید تشنه قهرمانی های بیشتر هستند

زیدان-بازیکنان-رئال-مادرید-تشنه-قهرمانی-های-بیشتر-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان مصاحبه ای با وب سایت رسمی یوفا انجام داد و به بررسی دیدار سوپرکاپ اروپا مقابل منچستر یونایتد پرداخت که در تاریخ 8 آگوست برگزار خواهد شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد چالش های پیش روی تیمش در فصل جدید صحبت کرد.

بعد از فصلی موفقیت آمیز، چگونه به بازیکنان خود انگیزه خواهید داد؟

رئال مادرید یک تیم، یک باشگاه و موسسه ای است که عطش فراوانی دارد. همه ما می دانیم که کجا هستیم و وقتی فصل را به مانند فصل گذشته تمام می کنید و عناوینی به دست می آورید، شما را بالا می برد و وقتی فصل جدید شروع شود به دنبال تکرار آن خواهیم بود. چالشی که دنبال می کنیم به این صورت است: فتح عناوین قهرمانی بیشتر.

سوپرکاپ اروپا می تواند اولین جام رسمی فصل جدید باشد که به عنوان بازیکن و مربی آن را فتح کرده اید. این جام چه معنایی برایتان دارد؟

این هم یک بازی رسمی دیگر مثل سایر بازی هاست. اولین مسابقه رسمی ما خواهد بود و همگی می دانیم که چقدر مهم است. ما از اهمیت اولین بازی رسمی آگاه هستیم. هدف ما این است که در دیدار 8 آگوست نمایش خوبی ارائه کنیم. شانس خوبی داریم.

همه سوپرکاپ اروپای سال گذشته مقابل سویا را به یاد دارند. شما در آن زمان روند پیروزی را آغاز کردید که تا ژانویه ادامه داشت. اهمیت کسب پیروزی در بازی نخست چقدر است؟

راستش را بخواهید نقش اساسی داشت. حقیقت این است که ما فصل فوق العاده ای داشتیم و فقط 6 ماه تا ژانویه نبود. تمام فصل خوب بودیم. در پایان فصل تنها تعداد انگشت شماری شکست خورده بودیم و عناوین را فتح کردیم. تصور ما هنوز هم همان است. تیم خوبی داریم و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد چون در فوتبال مهمترین مسئله این است که تمام توان خود را به کار بگیرید. و نکته فوق العاده در مورد این باشگاه و تاریخچه اش این است که می دانیم کجا ایستاده ایم و بازیکنان عطش و انگیزه زیادی برای فتح عناوین بیشتر دارند.

چه درسی از مقطع پایانی فصل گذشته گرفتید که با تعداد بازی های زیاد، توقعات نیز افزایش یافته بود؟

می دانستیم که فصل طولانی خواهد بود. به بهترین نحو ممکن آغاز کردیم، و قهرمان سوپرکاپ شدیم، سپس قهرمانی در جام باشگاه های جهان کمک زیادی کرد چون در بازگشت به لالیگا خیلی خوب عمل کردیم. می دانیم که در طول فصل لحظات سخت هم خواهند بود، اما تفاوت و نکته کلیدی برای ما این بود که مثل یک قطار باربری به پایان فصل رسیدیم. خیلی خوب کار کردیم. در واقع، در فینال لیگ قهرمانان، نیمه دوم یک نمایش واقعاً تماشایی بود. به بازیکنانم و تمام کسانی که سال گذشته ما را حمایت کردند بسیار افتخار می کنم. ما رئال مادرید هستیم و به دنبال دستاورد های بیشتر هستیم.

و در این فصل جدید، رئال مادرید برای کسب سومین قهرمانی متوالی در اروپا تلاش خواهد کرد، درست است؟

بله و همه ما می دانیم که آسان نخواهد بود. اما یکی از اهداف پیش روی ماست و سعی می کنیم به آن دست پیدا کنیم. باید برای رسیدن به آن بجنگیم. موفق به کسب دو قهرمانی متوالی شده ایم، اما می خواهیم سخت تلاش کنیم تا به خواست خود برسیم.

1771

اختصاصی

نظرات ۲

 • Cr7-16

  عشق است زیزو
  عشق است رئال پرافتخارترین باشگاه تاریخ
  عشق است استقلال**پرافتخارترین تیم ایرانی تاریخ
  عشق است میلان دومین تیم پرافتخار اروپا
  عشق است کریستیانوبهترین بازیکن تاریخ
  !Hala madrid¡...

 • hamed jalili

  بهترين تيم تاريخ

برچسب ها