مورینیو: تیم های کوچک، توازن را در فوتبال به هم زده اند

مورینیو-تیم-های-کوچک-توازن-را-در-فوتبال-به-هم-زده-اند

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو دوباره با کنایه نسبت به چلسی و منچسترسیتی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، یکی از نکات ویژه تابستان 2017، تورم شدید در قیمت انتقال بازیکنان بود، مورینیو که خود در تابستان 2017 حدود 150 میلیون پوند صرف خرید بازیکنان جدید کرده، در مصاحبه اخیرش به وضع موجود اشاره کرده و با عدم نام بردن از چلسی، دوباره به تیم سابقش کنایه زده است. مورینیو در آستانه سوپرکاپ اروپا، چنین گفته است:

باشگاه منچستریونایتد همیشه یک ابر باشگاه خواهد بود، ولی وظیفه ما این است که تیم فوتبال را هم به جایگاهی والا برسانیم. اما انجام این کار این روزها سخت شده است. پیش تر، ابر باشگاه ها، از نظر اقتصادی هم، برترین باشگاه ها بودند. اما امروز، باشگاه هایی که از نظر پیشینه و شهرت، کوچک هستند، از نظر اقتصادی قوی هستند و این موضوع، همه چیز را دچار تغییر کرده است. 

اما من همیشه دلم خواسته است که در باشگاهی باشم که از نظر تاریخ و پیشینه هم قوی باشد، و خوشحالم که در باشگاه هایی بوده ام که این حس را داشته ام. در اینتر و رئال مادرید هم این احساس را داشتم. حالا تلاش مان این است که تیم را هم به جایگاهی همسطح قدرت و پیشینه باشگاه برسانیم.

شکی نیست که منچستریونایتد یکی از سه باشگاه بزرگ دنیاست، ولی باشگاه یک چیز است و تیم و توانایی های تیم، یک چیز دیگر. اگرچه از نظر پیشینه و شهرت، یک ابر باشگاه هستیم ولی هنوز نمی توانیم پتانسیل خود را با برترین باشگاه دنیا از لحاظ مسائل فوتبالی، مقایسه کنیم، باید سعی کنیم گام به گام جلو برویم.

1878

اختصاصی

نظرات ۸

 • بارساپلیس

  تو خودت پر خرج ترین مربی تاریخی
  یادت رفته با خرج همین تیما به اینجا رسیدی
  در کل هم که مدیون گل اسکولزی که اشتباها آفساید شد وگرنه پورتو حذف میشد و داستان تو ادامه پیدا نمیکرد

  • رضا

   خیلی ازش بدت میاد نه ؟ خخخخ اگه اینجوری باشه که میگی گواردیولا هم با کمک داور چلسی رو نیمه نهایی حذف کرد وگرنه داستانش تموم میشد

  • ss

   یه جور از اشتباه داوری حرف میزنی
   انگار تا به حال بارسا از اشتباه داوری سود نبرده
   بعدشم گواردیولا که وضعش خراب تره از نظر خرج کردن
   میانگین هر سال 95 میلیون یورویی
   مورینیو سالی 60 میلیون یورو

   کارنامه مورینیو پر از افتخاره
   اگر به استدلال تو باشه
   خیلی از مربیای بزرگ مثل گواردیولا و فرگوسن و ... داستانشون ادامه پیدا نمیکرد

  • سعید

   خرج کرده. نتیجشو هم گرفته. الان قهرمانی های گواردیولا تو لیگ قهرمانان اصلا داوری به نفعش نبود؟ سال 2009 بازی با چلسی یادت بیاد که کثیف ترین بازی بود. 2011 هم همینطور بازم. گواردیولا هم دیدی که با بایرن هیچکاری تو اروپا نکرد. میانگین خرجش هم از مورینیو خیلی بیشتره. اما مورینیو با اینتر و پورتو قهرمان اروپا شده و گواردیولا با بارسا. اگه گواردیولا هم مسیو نداشت کسی اونو نمیشناخت

  • ستاره

   اگه قراره فقط اشتباهارو یادت باشه صعود بارسا برابر چلسی رو بهتون یاداوری میکنم و گرنه بارسا حذف میشد

 • F.lampard

  من همیشه طرفدارت بودم ژوزه....
  ولی داری با این مصاحبه ها اذیتم میکنی...

  • رضا

   حالا مثلا اذیت بشی میخوای چیکار کنی ؟ خخخخخ

 • ایول ژوزه

  قشنگ منظورش چلسی بود خخخخ

برچسب ها