ونگر: چلسی این فصل کار سخت تری پیش رو دارد

ونگر-چلسی-این-فصل-کار-سخت-تری-پیش-رو-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر درباره شرایط این فصل چلسی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در آستانه دیدار حساس جام خیریه انگلیس بین قهرمان لیگ برتر (چلسی) و قهرمان جام حذفی (آرسنال)، آرسن ونگر درباره کیفیت و شرایط تیم رقیب صحبت کرده است. ونگر که فصل گذشته دو بار موفق شد کونته را شکست دهد درباره تیم حریف چنین نظری دارد:

چلسی بعد از یک فصل ناموفق (2015-2016)، در فصل گذشته عملکرد خوبی داشت و به قهرمانی رسید. این نشان می دهد که کونته نه تنها از نظر ذهنی قوی است، بلکه می تواند خیلی خوب مشکلات تیم را شناسایی کند و راه حل ارائه دهد. از نظر من، او رقیب بسیار قوی و سرسختی است. انتظار دارم در این فصل هم دوباره برای قهرمانی بجنگند. البته این فصل رقابت های بیشتری پیش رو دارند، آن ها باید در اروپا بازی کنند و این مسئله کار ان ها را سخت تر می کند، فصل پیش آن ها خیلی زود از جام اتحادیه کنار رفتند و در اروپا هم بازی نداشتند، بنابراین رقابت های کمتری انجام دادند.

زمان مشخص خواهد کرد که آیا خریدهایشان موثر واقع می شوند یا خیر. ولی به نظر می آید ستون های تیم حفظ شده اند. باکایوکو بازیکن قوی و تنومندی است که تاحدودی شبیه به ماتیچ است. کاستا را هم با موراتا جایگزین کردند، شاید موراتا به اندازه کاستا گلزن نباشد ولی می تواند در زمینه ارسال پاس گل و کار تیمی موثر باشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • Chelsea fc

  نمیدونم چی شده که قهرمانیِ پارسال تیم ما رو به عدم حضورش تو اروپا دارن نسبت میدن!
  این همه دوره داشتیم که قهرمان لیگ برتر توی اروپا نبوده کسی هم صداش در نمیومد ولی حالا ما که پارسال قهرمان شدیم همه دارن میکوبنش سرمون !

  امسال هم به نظرم چلسی باید بیشتر تمرکزش رو بذاره بازم روی لیگ برتر چون اگه بخوایم با خودمون روراست باشیم، با این بضاعت قهرمانی دور از دسترس به نظر میاد.

  • keyvan

   خب حقیقت همینه . بعدشم کجا اینهمه تیم داشتیم که تو اروپا حاضر نبودند ؟ یه لیستر بود و بس . منچستر سالها تو لیگ قهرمانان بازی میکرد و قهرمان لیگ میشد . چلسی میدون هفته ای 1 بار باز ی کردن و در نتیجه نبود مصدوم و خسته شدن بازیکن هاش هست و بس .

 • F.lampard

  فاتحت خوندست پیری....

 • nima

  پیش به سوی هتریک کونته توسط ونگر کبیر

برچسب ها