رونالدو 13 روز فرصت دارد تا خطر حبس را رفع کند

رونالدو-13-روز-فرصت-دارد-تا-خطر-حکم-حبس-را-رفع-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید و تیم ملی پرتغال 13 روز فرصت دارد تا تصمیم مهمی را در مورد پرونده فرار مالیاتی خود بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، رونالدو توسط اداره مالیات اسپانیا به تخلف مالیاتی 14.7 میلیون یوریی متهم شده است. ستاره رئال مادرید هفته گذشته در دادگاه حاضر شد تا در مقابل اتهام ها از خودش دفاع کند.

در حال حاضر رونالدو دو گزینه پیش روی خود دارد: یا این که تقصیر را بپذیرد و با پرداخت جریمه به اداره مالیات پرونده را کلا ببندد، یا این که به بی گناهی خود اصرار داشته باشد و بدین ترتیب خطر حکم هفت سال زندان را به جان بخرد.

رونالدو برای توافق با اداره مالیات اسپانیا 13 روز فرصت دارد و پس از آن امکان پرداخت جریمه وجود ندارد و حکم نهایی توسط دادگاه صادر خواهد شد.صدور حکم توسط دادگستری اسپانیا بین 6 تا 18 ماه طول می کشد.

1140

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • CR7

  همش اتهام بارساییاس
  چون رونالدو شده سوهان روحشون...
  همه بارساییا تلاش میکنن تا مسی رو به رونالدو نزدیک کنن

  • ع ک

   اخه ادم بی سواد
   بارسلونا چه ربطی به اداره مالیات اسپانیا داره.

 • حسین

  ۱۴.۷میلیون یورو برات مثل پول یه آبمیوه هس.بده بره.

  • امیر

   کاملا حرفت درسته. منتها اگه پولو بده فشارای هوادارا و مردم و رسانه ها روش زیاد می شه چون اگه جریمه رو بده یعنی جرمو پذیرفته! یعنی پذیرفته که گناه کاره و مالیاتشو درست نداده که این جوری به دروغ گوییو اینا هم متهم می شه! به خاطر همین تا الآن جریمه نداده وگرنه به قول تو این پول براش مثل یه آبمیوس!

  • Cr7-16

   به نظرم پول بده بعدم ابروشونو ببره و بگه پول دادم چون به هیچ وجه نمیتونستن منوبیگناه اعلام کنن چون اینجوری خودشون ابروی خودشونومیبردن و همه میفهمیدن داشتن به دروغ منومتهم میکردن به همین خاطر میخاستن به هرنحوی شده منو متهم کنن پس من پول دادم ولی به این معنانیست که واقعاپذیرفته باشم گناهکارم.اوناییم که میگن کریس گناهکارفکرشو بکنن اخه۱۴میلیون یورو پول توجیبی بچه اش هم نیست.
   !Hala madriiiiiid¡...

 • هادی24

  بره زندان که اتفاقی نمیفته چند سال از فوتبال دور میشه
  تازه میتونه موقع هوا خوریای زندان با برو بچ مادرید فوتبال بزنه اینجوری افتم نمیکنه

 • ابی دل

  رونالدو شماره حساب اعلام کرد
  هواداران کمک کنید
  خخخخخ

 • moein

  من بجاش بودم پولو میدادم و خلاص

 • Shamez

  خطاب به دوستانی که میگن باید پول رو رداخت کنه بگم که پرداخت این پول یعنی قبول اتهامات وارده و به نظرم میرسه رونالدو زیر بار قبول کردن اینکه تمام این مدت گناهکار بوده نمیره

 • حمید مسی

  آقای پنالفسایدانو ناراحت نباش عمو پرز کارت را درست میکنه.
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

برچسب ها