مورینیو: اگر رئال مادرید گرت بیل را نخواهد، برای جذب وی اقدام می کنم

مورینیو-اگر-رئال-مادرید-گرت-بیل-را-نخواهد-برای-جذب-وی-اقدام-می-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو برای خرید بیل، چراغ سبز نشان داده است.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که بحث های زیادی درباره احتمال جدایی گرت بیل شنیده می شود حالا مورینیو هم به طور مستقیم برای خرید بیل، چراغ سبز نشان داده است. سرمربی منچستریونایتد که تیمش سه شنبه شب باید در سوپر جام اروپا به مصاف رئال مادرید برود، در مورد ستاره ولزی حریف چنین گفته است:

اگر بیل در بازی سه شنبه شب به میدان برود، به خرید وی فکر نمی کنم. بازی کردن او به معنای آن است که در برنامه های سرمربی و باشگاه جای دارد، یعنی هنوز هم در پی تحقق رویاهایش در رئال مادرید است. در این صورت، به جذب وی نمی اندیشم. اما اگر او در برنامه های باشگاه جای نداشته باشد، و آن طور که شما می گویید؛ ورود یک بازیکن دیگر باعث جدایی بیل شود، آن وقت برای جذب بیل وارد عمل می شوم و حاضرم برای خرید او، با سایر باشگاه ها رقابت کنم. در هر صورت، اگر او فرداشب بازی کند، بهترین تایید برای ماندن وی در رئال مادرید است.

گفتنی است برخی رسانه ها مدعی هستند که در صورت انتقال امباپه، رئال مادرید بیل را به فروش می رساند.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • man.utd

  حالا چرا بیل ؟! این که همش مصدوم و داغونه بدرد نمیخوره

 • saeed Mun

  مشکل ما توی باو با اون شیوه بازی تدافعی . مشکل ما دقیقا از زمان رفتن سر الکس شروع شد :( مشکل ما بازی دادن به اون درخته :( به امید رفتن مورینو از منچستر و بازگشت تیم همیشه محبوبم به سطح اول فوتبال اروپا و جهان . کینگ فقط کینگ اریک 7

 • ایرانی

  اسنسیو شایسته پست بیل تورئاله
  بیل هرگزجاهطلبی رونالدو ونیمارومسی رونداشت یامصدومیت همچین اجازه ای روبهش نداد

  • Cr7-16

   گزینه۲

 • بارساپلیس

  آقای خاص یا آقای خرج و خرید؟!

برچسب ها