مارسلو: تفاوت زیدان و مورینیو در عناوینی است که با زیدان فتح کرده ایم

مارسلو-تفاوت-زیدان-و-مورینیو-در-عناوینی-است-که-با-زیدان-فتح-کرده-ایم

وبسایت رسمی برنامه نود - 24 ساعت قبل از برگزاری سوپرکاپ اروپا میان تیم های منچستر یونایتد و رئال مادرید، مارسلو، دفاع چپ برزیلی لوس بلانکوس در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کاپیتان دوم رئال مادرید در مورد انگیزه های تیم برای کسب عنوان قهرمانی گفت:

ما در یک فینال بازی می کنیم و به شدت مشتاق هستیم، مهم نیست حریف چه تیمی باشد. می دانیم که آنها تیم بزرگی هستند و قبلاً در پیش فصل با آنها بازی کرده ایم. تنها چیزی که حالا اهمیت دارد، دیدار فرداست و تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت. انگیزه ما این است که با تمام وجود برای این پیراهن بازی کنیم.

تیم در فرم خوبی است. کار های خود را در پیش فصل انجام داده ایم و از لحاظ جسمانی خوب کار کرده ایم. حالا می خواهیم این مسابقه را برگزار کنیم. سخت تلاش کردیم و تمام توان خود را به کار گرفتیم تا قهرمان اروپا شویم و به عنوان پاداش در این فینال حضور خواهیم داشت. در فرم خوبی هستیم و برای کسب پیروزی در دیدار فردا تلاش خواهیم کرد.

تفاوت ها میان رئال مادرید کنونی و تیم زمان مورینیو:

مطمئناً تفاوت هایی وجود دارد اما نمی توانم به شما بگویم. مورینیو خیلی به ما کمک کرد تا برای فتح عناوین بجنگیم و مربی بزرگی است. اما با زیدان می دانید که چه عناوینی برده ایم و چه فکری در موردش داریم. یکی از تفاوت ها شاید عناوینی است که با زیدان فتح کرده ایم و قدرتی که مورینیو داشت.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

  • ❤سلطان کریس❤

    مورینیو رئال روتبدیل به یه تیم بی انگیزه کرده بود.بازیکنافقط فکرجنجال بودن..یادمه یه بار آلتین تاپ روگذاشته بوددفاع چپ بازی بابارسا.مارسلوبیرون بود..فقط فکردرگیری لفظی بامربیای دیگس.انگشت کردتوی چشم ویلانوای فقید..که چچچچچی آخه....خداروشکرکه رفت

  • Cr7-16

    مورینیو هم اگه اون موقع یکم غرورشو کم میکردوبازیکنها درگیرنمیشدمیتونست عناوین بیشتری فتح کنه

  • بابک چلسی فن

    مورینیو تیپش و اخلاقش سبکش قطعا خاصه

برچسب ها