زیدان: رونالدو مقابل منچستر یونایتد بازی می کند؛ من نابغه نیستم

زیدان-رونالدو-مقابل-منچستر-یونایتد-بازی-می-کند؛-من-نابغه-نیستم

وبسایت رسمی برنامه نود - در آستانه دیدار سوپرکاپ اروپا که سه شنبه شب در مقدونیه برگزار خواهد شد، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید و منچستر یونایتد فردا شب سوپرکاپ اروپا را برگزار خواهند کرد و زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در صحبت های پیش از بازی خود گفت:

تیم در چه شرایطی به این مسابقه می آید؟

ما در شرایط خوبی به اینجا آمده ایم و واقعاً منتظر شروع بازی هستیم. این اولین بازی رسمی ماست و مشتاقیم. از لحاظ جسمانی بسیار خوب کار کرده ایم و خوب هم استراحت کرده ایم. حالا همه می خواهند شروع کنند.

نکات کلیدی برای بازی:

نکات زیادی هست. مثل همیشه تیم خود را آماده خواهیم کرد. در مورد حریف خود چیز های زیادی می دانیم اما مهمترین نکته برای ما کار خودمان است. اما نمی توانم چیز بخصوصی در این باره بگویم.

رونالدو:

درست مثل همیشه، اتفاقات زیادی در جریان است، سر و صدای زیادی به گوش می رسد اما او آرام است. چیزی که در موردش متوجه شدم، فرم خوبی است که دارد و دو ماه بعد از فینال لیگ قهرمانان، دقیقاً همان شرایط را دارد. و این برای من جالب است. استراحت؟ کاری در این مورد نمی توانیم انجام دهیم اما او با ماست و این خیلی مهم است. بعد از 3 روز، اگر با ماست، پس بازی خواهد کرد. اما فردا، می بینید که بازی می کند یا نه. مهمترین مسئله حضور او در کنار ماست.

صحبت های مورینیو در مورد بیل:

این من را اذیت نمی کند. طبیعی است و چیزی را تغییر نخواهد داد. مهمترین نکته این است که بازیکن حس خوبی دارد. او تمرینات مداوم زیادی داشته و این خیلی مهم است. در پایان فصل، شرایط برای او آسان نبود اما حالا او را خوب می بینم، در تمرینات تیمی شرکت کرده و نقش دارد. آنچه برای من جالب است، صحبت های مربی تیم های دیگر نیست بلکه کاری است که فردا انجام خواهیم داد.

تفاوت ها میان رئال مادرید مورینیو و تیم کنونی:

تفاوتی وجود ندارد. هرکس نحوه تمرینات و نحوه انجام کار خود را دارد. تفاوتی میان یک تیم و دیگری وجود ندارد. تنها کاری که اینجا باید انجام دهید، ارائه تمام توان است. ما وظایفی که هرکس دارد را می دانیم. مورینیو اینجا در مادرید کار های بزرگی انجام داد و معتقدم که من هم در مادرید خوب کار می کنم. سعی می کنم بهترین عملکردم را ارائه کنم اما این معنایی ندارد. من دو قهرمانی اروپا کسب کرده ام اما هیچ معنایی ندارد چون بار ها می گویند که من نابغه هستم و این احمقانه است. همه مربیان یکسان کار می کنند. در رئال مادرید شما بازیکنان بزرگی دارید، در تاریخ باشگاه همواره همینطور بوده است.

آیا از بازیکنی که تنها دو روز تمرین کرده استفاده می کنید؟

بستگی به شرایط او دارد و اینکه چطور کار کرده و بازیکن و مربی چه حسی دارند. من بعد از اینکه با بازیکن صحبت کردم، تصمیمم را گرفتم. همانطور که گفتم از لحاظ جسمانی او در وضعیت بسیار خوبی است و این برای مربی، بازیکن و همه مهم است.

 1771

اختصاصی

نظرات ۵

 • علی

  حالا کی گفت تو نابغه ای

 • M7

  یکی از برترین مربیان تاریخ که خیلی زود خودشو تو بهترینا جا کرد

 • محمود

  چقد این مرد حرفه ای با اینکه قبل رئال مربی تیم بزرگی نبوده بخدا سخته تیمی مثل رئال رو جمع کنی یا در زمان پپ اون بارسای جوان رو انگیزه دادن بنظر من پپ و زیزو تا حدودی شبیه هم هستن...شما نگاه کنید اصلا وارد بحث های مسخره با مورینیو نمیشه قبل بازی مورینیو میاد در مورد بیل حرف میزنه خوب این کار اصلا حرفه ای نیست و زیزو اصلا جوابشو نمیده مطمئنم زیزو امشبم نتیجه خواهد گرفت ....طرفدار سرسخت بارسام ولی زیزو رو خیلی بیشتر دوس دارم تا مورینیو

 • ابومسلمیم

  رئال میبره اونم با اختلاف بالا چون منچستر دفاعش خیلی داغونه

  • siavash sarhadi

   باید این پیش بینی رو هم جزو مضحک ترین پیش بینی ها آورد

برچسب ها