کرگر: بعید است کونته تا پایان فصل روی نیمکت چلسی دوام بیاورد

کرگر-بعید-است-کونته-تا-پایان-فصل-روی-نیمکت-چلسی-دوام-بیاورد

وبسایت رسمی برنامه نود - کرگر انتظار دارد همکاری کونته و چلسی تا پیش از پایان فصل، به اتمام برسد.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که صحبت های زیادی در طول تابستان 2017 مطرح شد که کونته از شرایط تیمش در فصل نقل و انتقالات راضی نیست و رابطه اش با سران باشگاه به خوبی سابق نیست، اما در نهایت این مربی ایتالیایی خریدهای مهمی انجام داد و قراردادش را هم تمدید کرد. با این وجود، جیمی کرگر مفسر اسکای اسپورت در تازه ترین صحبت های خود عنوان کرده، تصور نمی کند کونته تا سال آینده دوام بیاورد:

تعجب می کنم اگر 12 ماه بعد همین جا در حال صحبت باشیم و کونته هم هنوز سرمربی چلسی باشد. او از آن دست مربیانی است که نمی تواند دخالت بالادستی ها را تحمل کند، خصوصاً که فصل قبل هم جام لیگ برتر را برده است. او کسی نیست که آرام بنشیند و سکوت کند، در چنین شرایطی، اوضاع برای باشگاه سخت می شود. چلسی مدل کاری خاص خود را دارد، آن ها در رابطه با مربیان بی رحم هستند، شاید چیزی شبیه به رئال مادرید. فکر می کنم مثل دیگر باشگاه ها، برای مربیان خود ارزش قائل نیستند.

چلسی بیم این را ندارد که حتی چند ماه بعد از استخدام یک مربی، با او قطع همکاری کند. البته نمی توان خیلی هم گله مند بود، چرا که از زمان حضور آبراموویچ، آن ها جام های بسیاری را برده اند. مدل مدیریتی آن ها به شکلی متفاوت است.

کونته قطعاً به دنبال خریدهای بیشتری است، ماتیچ مثال خوبی است. چرا یک مربی باید اجازه خروج به ماتیچ دهد؟ آن هم به تیم رقیب. شاید برخی ها بگویند 45 میلیون پوند برای یک بازیکن 29 ساله گرفته اند و یک جایگزین 22 ساله آورده اند. اما هنوز از کیفیت باکایوکو مطمئن نیستیم.

چلسی، مورینیو و انچلوتی را اخراج کرد و تعجب نمی کنم اگر کونته هم طی 12 ماه آینده با چلسی قطع همکاری کند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • بهرام

    پسس اگر جای مورینیو بود چیکار میکرد ؟ حتما تا حالا استعفا داده بود . مسئولین یونایتد بخاطر 10 میلیون بیشتر قید خرید وینگرش رو زدند !!!!!!

  • بابک چلسی فن

    الان تو تموم باشگاها مدیریت قدرته بیشتری داره مسلمه که وقتی تیمی با این همه هزینه خریده بازیکن نتونه نتیجه بگیره بایدم بی رحم بود ولی راجبه کنته اعتقاد دارم کارش و خوب بلده بعید میدونم اخراج بشه مربی قاطع و کار بلدیه تنها اشتباهش قطعه هم کاری با کاستا میتونه باشه

برچسب ها