بیل: نیازی نیست به مسئولین بگویم می خواهم در رئال مادرید بمانم

بیل-نیازی-نیست-به-مسئولین-بگویم-می-خواهم-در-رئال-مادرید-بمانم

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه منچستر یونایتد علاقه مند بود تا بیل را به خدمت بگیرد اما این بازیکن اعلام کرد نیازی نمی بیند که به سران باشگاه اعلام کند می خواهد در رئال مادرید بماند.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید که در نظر داشت امباپه را با قیمت 180 میلیون یورو به خدمت بگیرد در نظر داشت تا بیل را برای به دست آوردن بودجه کافی به فروش برساند با این وجود پس از اینکه این بازیکن در دیدار سوپرکاپ اروپا کمک بزرگی به پیروزی مادریدی ها کرد مورینیو اعلام کرد بازی تمام شد و شیاطین سرخ به فکر به خدمت گرفتن این بازیکن نخواهند بود. بیل که در فصل گذشته به دلیل مصدومیت های پی در پی تنها 27 بار برای مادریدی ها به میدان رفت امیدوار است تا بتواند به جایگاه اصلی خود در ترکیب رئال مادرید بازگردد، او پس از این دیدار اعلام کرد:

در حال حاضر فقط می خواهم تمرکز کنم تا به شرایط آرمانی بازگردم. می خواهم به خوبی گذشته بازی کنم و به بهترین سطح آمادگی برسم. فکر نمی کنم نیازی باشد تا به مسئولین بگویم می خواهم در تیم بمانم چرا که همه چیز حالتی طبیعی دارد که هر ساله نیز در این تیم جریان داشته است. با این وجود به دلیل اینکه امروز مقابل منچستر یونایتد بازی کردیم اندکی شرایط متفاوت بود.

رئال مادرید که پس از فروش موراتا به فکر خرید بازیکنی به عنوان جانشین او است دمبله، امباپه و آزار را مورد نظر قرار داده است، بیل در ادامه در این خصوص افزود:

از حضور در رئال خوشحالم و می خواهم برای حفظ جایگاهم مبارزه کنم. همه ما به هر حال باید برای حفظ جایگاهمان تلاش کنیم و این مسئله جدیدی در فوتبال نیست چرا که در همه تیم ها و تمامی فصول این اتفاق رخ می دهد.

1899

اختصاصی

نظرات ۲

  • مینی بوس ابی444444444444

    خیلی مصدوم میشه نمی ارزه

  • Cr7-16

    بشو همون بیل ۲۰۱۳ و۲۰۱۴ و بمون چراکه نه
    !Hala madrid¡...

برچسب ها