بنگر: بضاعت پرسپولیس بیشتر از ما بود

بنگر-بضاعت-پرسپولیس-بیشتر-از-ما-بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: در بازی امروز مشخص شد که بضاعت پرسپولیس از ما بیشتر است و آنها به پیروزی دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود ، محسن بنگر پس از شکست 3 بر صفر تیم فوتبال نفت مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی بود و آنها از تیم ما قوی‌تر بودند و در نهایت به برتری رسیدند. من این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم مبارک هواداران پرسپولیس باشد.

وی در خصوص اینکه انتظار این شکست سنگین را داشته است، گفت: نتیجه در زمین مشخص می‌شود و هر تیمی از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کند به برتری دست پیدا می‌کند. پرسپولیس امروز از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرد و به 3 گل نیز دست یافت، ما نیز یکی دو موقعیت گل داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. بضاعت تیم پرسپولیس از ما بیشتر است و این مسئله در بازی امروز مشخص بود.

بنگر در پایان در خصوص استقبال خوب هواداران پرسپولیس عنوان کرد: من انتظار این استقبال را داشتم چرا که روزهای خوب زیادی را در پرسپولیس پشت سر گذاشتم و همیشه رابطه‌ام با هواداران این تیم خوب بوده است، هیچ وقت به هواداران پرسپولیس بی‌احترامی نکردم و آنها نیز به من محبت دارند.

 

 

2020

نظرات ۵

 • فخره لوچ

  اشکالی نی داش محسن تومحبوب عشقپولیسیایی

 • بابک

  بنگر همیشه با شرافت بازی کرده!اونی که مشکل داره بچه غول هست که بلند میشه تو محوطه جریمه آبشار میزنه خخخخخخخخ

 • mahdi

  بنگر نور چشم تیم پرسپولیسه خخخخ

  • مینی بوس ابی444444444444

   اره وچقد بده یکی مثل بچه غول وفروزان نور چشمت باشه

  • فانتاس

   قشنگ بوی سوختن میاد

برچسب ها