سپاهان یک - پارس جنوبی جم یک/ نه سپاهان می برد و نه پارس می بازد

سپاهان-یک-پارس-جنوبی-جم-یک-نه-سپاهان-می-برد-و-نه-پارس-می-بازد

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم های سپاهان اصفهان و پارس جنوبی جم با تساوی به پایان رسید. 

به گزارش وب سایت نود، با گل ثانیه های پایانی بازیکنان پارس جنوبی جم، دیدار تیم های سپاهان و پارس جنوبی به تساوی یک بر یک رسید. در ادامه گزارش این بازی را می خوانید. 

 

ترکیب سپاهان:مهدی صدقیانی در درون دروازه، حسن جعفری، عزت الله پورقاز، رودریگز، سعید آقایی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، حسین پاپی، جلال الدین علیمحمدی، شاهین ثاقبی و ساسان انصاری 

ترکیب پارس جنوبی جم:محسن فروزان، نور محمدی ،مجتبی لطفی،  امید سینک، علی دشتی، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، میثم تیموری، میثم نقی زاده، احسان تاییدی و فرشاد محمدی مهر 

 

 

دقیقه 12: حرکت رسول نویدکیا در عرض و داخل محوطه جریمه با ضربه ی آرام این بازیکن همراه شد که محسن فروزان بدون دردسر و درازکش توپ را در اختیار گرفت.

ذقیقه 17: اشتباه گلر جوان سپاهان می رفت که کار دست این تیم بدهد. صدقیان در پاس رو به عقب بازیکن خودی را در مقابل مهاجم پارس جنوبی از دست داد ولی پاس رو به عقب بازیکن حریف با عکس العمل به موقع پورقازکرنر شد.

دقیقه 19: شوت آرام نویدکیا از پشت محوطه جریمه بدون هیچ دردسری در دستان فروزان قرار گرفت.

دقیقه 22: ضدحمله ی خطرناک بازیکنان پارس جنوبی جم توسط سینک و شوت این بازیکن با واکنش صدقیانی به محوطه ی جریمه برگشت؛ در ریباند علی دشتی دیگر بازیکن پارس جنوبی نتوانست از موقعیت به وجود آمده، استفاده  کند و توپ راهی اوت شد.

دقیقه 28: پاس در عمق بازیکن سپاهان موقعیت خوبی برای ساسان انصاری ایجاد کرد، اما خروج فروزان باعث برخورد شدید این دو بازیکن شد و برای دقایقی بازی متوقف شد؛ کرنر ارسالی با ضربه ی مهاجم سپاهان به فروزان رسید.

دقیقه 49: پاس در عمق سعید آقایی در دقیقه 49 در دهانه دروازه به شاهین ثاقبی رسید و این بازیکن موفق شد اولین گل فصل را برای سپاهان به ثمر برساند.

دقیقه 53: شوت سرکش پورامینی از پشت محوطه جریمه با واکنش صدقیانی برگشت داده شد.

دقیقه 57: گل بازیکنان پارس جنوبی با سوت داور مردود اعلام شد. داور در این صحنه اعتقاد به خطا داشت.

دقیقه 59: شوت بازیکنان پارس جنوبی جم با اختلاف زیاد اما خطرناک از داخل محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه 67: شوت میثم نقی زاده در حالی که با سرعت زیاد به سمت دروازه می رفت با واکنش به موقع ژایرو  مدافع سپاهان برگشت داده شد.

 

 

 2081

 

 

 

اختصاصی

نظرات ۷

 • hanieh

  شانس اورد سپاهان كه نباخت

 • فاطیما

  پارس جم عالیه سپاهانی هاواقعاخوش شانس بودن یه موقعیت داشتن یه گل زدن

  • امین

   شما احتمالا از دقیقه 87 که دروازبان اخراج شد را دیدید...

 • امین

  کرانچار باید یه فکری برای دروازه میکرد اصلا اولیویرا که دروازبان یکه قابل اعتماد نیس اونوقت الان داریم با دروازبان چهارم بازی میکنیم بازی بعد هم که دروازبان چهارم و پنجم را باید بزاریم.

  • علیرضا م.

   مشکل اصلی به نظرم خط هافبک و دفاعه.
   هافبک ها که کلا انگار نیستن تو بازی! توی زمین خودمون، 40 دقیقه نمی تونستن توپ رو از پشت محوطه جریمه سپاهان ببرن زمین حریف.
   خط دفاع هم که انگار خوابن! راحت توپ رد میشه!
   اما این خط هافبک، کلا فایده نداره! نمیشه که هافبک ها نتونن یه انتقال توپ ساده انجام بدن! پس قراره چطوری نتیجه حفظ بشه؟ یا چطوری قراره مهاجما گل بزنن؟!

 • ali

  اون صحنه که فروزان اومد تو شکم ساسان انصاری پنالتی نبود???

 • منصور

  بازم داور يه پنالتي واسه سپاهان نگرفت و پنالتي و اخراج هم به ضرر سپاهان گرفت

برچسب ها