ایران‌پوریان: بازی دادن به جوانان تاوان دارد

ایرانپوریان-بازی-دادن-به-جوانان-تاوان-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که بازیکنان جوان آینده‌دار زیادی در این تیم بازی می‌کنند، اما بازی دادن به آنها تاوان دارد.

به گزارش وبسایت نود ، محمد ایران‌پوریان پس از شکست یک بر صفر تراکتورسازان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی دست ما بود و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم. با وجود اینکه بازی خوبی ارائه دادیم، در پایان شکست خوردیم. شکست حق ما نبود، اما متأسفانه این اتفاق رخ داد.

وی در خصوص اینکه نیم‌فصل اول، دوره سختی برای تراکتورسازی محسوب می‌شود، گفت: کار ما بسیار سخت است که این را از ابتدای فصل می‌دانستیم. میانگین سنی ما را بررسی کنید و ببینید چقدر جوان در تیم ما بازی می‌کند. این جوانان در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، اما بازی دادن به آنها تاوان دارد. متأسفانه شرمنده این هواداران می‌شویم که پس از هر شکست، 10 دقیقه می‌ایستند و ما را تشویق می‌کنند.

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: هواداران فهیمی داریم و شرایط حساس ما را بهتر درک می‌کنند. آنها می‌دانند شش هفت مهره جدید که همه جوان هستند به تیم ما اضافه شدند و حساسیت کار را درک می‌کنند.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۴

 • استقلال

  تراکتور خداحافظ

 • بابک

  دوستان پرسپولیسی لطفا به جای کلمه منصوریان از شانسوریان استفاده کنید خخخخخ!!!
  یعنی فقط دلم برای مظلومی میسوزه!!!!اگه این شانس رو داشت قهرمان آسیا میشد!!!
  ادمین بچاپ لطفا

 • cnm

  با یحیی تا آخر فصل ادامه بدید موفق میشید قطعا ضمن اینکه الانم خوب بازی میکنید فقط موقع ضربات آخر بی دقتید

 • Nader

  ای کاش آخرای فصل پیش قلعه نویی یکم جرأت به خرج میداد تا به این بازیکنا میدون میداد!!!

برچسب ها