ابراهیمی: هواداران مطمئن باشند بدشانسی‌ها تمام خواهد شد

ابراهیمی-هواداران-مطمئن-باشند-بدشانسیها-تمام-خواهد-شد

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز دلیل شکست تیمش را بدشانسی می‌داند و عنوان کرد: این بدشانشی‌ها به زودی به پایان خواهد رسید.

به گزارش وبسایت نود ، محمد ابراهیمی پس از شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال، گفت: من به نتیجه کاری ندارم، اما در 3 بازی گذشته تیم ما به این اندازه موقعیت نداشت، پس کادر فنی و بازیکنان تلاش خود را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: به هواداران تراکتورسازی که امروز به ورزشگاه آمدند می‌گویم افتخار می‌کنم که پیراهن این تیم را بر تنم کردم و مطمئن باشند این بدشانسی‌ها تمام خواهد شد.

مهاجم تراکتورسازی درباره آینده این تیم و اینکه به نظرش در پایان فصل چه رتبه‌ای را کسب خواهد کرد، عنوان کرد: من سوال شما را به گونه‌ای دیگر جواب می‌دهم، استقلال در ابتدای فصل گذشته در رتبه چندم جدول قرار داشت؟ استقلال شاید آن موقع بازی خوبی هم انجام نمی‌داد اما توانست نتیجه بگیرد. تیم ما اکنون خوب بازی می‌کند و مطمئن باشید این بدشانسی‌ها به اتمام خواهد رسید و در جدول صعود خواهیم کرد.

ابراهیمی درباره درگیری امیرحسین صادقی و فرزاد حاتمی در هتل عنوان کرد: نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم، من با این دو بازیکن دوست هستم و اتفاق خاصی هم نیفتاد.

 

 

2020

نظرات ۷

 • پسپس صغیر

  مال ما که تمام شد به امید خدا میبریم برای له کردن تیم های بعدی بلند بگو اس اس سرور پسپس صغیره
  ادمین خسته نباشید

 • اس اس

  ابراهیمی جان کم کم با تراکتور اماده بشید باید برید همونجایی که بودید خخخخخ

 • میثم تاجی بارسایی

  من استقلالی شهادت میدم کمترین حقتون مساوی بود... به مراتب از استقلال بهتر بودید!!


  خدایا مارو از شر منصوریان نجات بده..

 • علی

  خسته نباشی باغیرت بازی کردی

 • mahdi

  داداش محمد از تو انتظار بیشتری داریم تو این شرایط کاشکی اون تک به تک رو گل میکردی تو اف 14تراکتور هستی .ان شاالله از بازی بعدی نتیجه هم بگیریم

 • استقلال

  شلیک چپاروف کافی بود

 • بابک

  مرد حسابی جلو دروازه خالی توپو زدی به تیرک!عامل بدشانسی تیم خودتی خخخخخ!!!
  ادمین بچاپ

برچسب ها