حاتمی: من همچنان از امیرحسین ناراحتم، موضوع ما ربطی به رحمتی و حنیف ندارد

حاتمی-من-همچنان-از-امیرحسین-ناراحتم-موضوع-ما-ربطی-به-رحمتی-و-حنیف-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تبریک می‌گویم به تیم استقلال، ما می‌توانستیم در نیمه اول به گل برسیم، امیدوارم در ادامه شرایط خوبی را پیدا کنیم.

به گزارش وبسایت نود ، فرزاد حاتمی مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از شکست مقابل تیم استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی، بازی خوبی بود. به نظرم می‌توانستیم دقایق ابتدایی نیمه اول به گل برسیم که متأسفانه از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. امیدوارم شرایطمان نسبت به بازی‌های قبل بهتر باشد و بتوانیم امتیاز کسب کرده تا دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی در خصوص درگیری شدید با امیرحسین صادقی در روز گذشته افزود: مشکل من با امیرحسین مربوط به گذشته است، در بازی با پیکان متأسفانه امیرحسین با من بد صحبت کرد، حتی به او گفتم با من بد صحبت نکن تا اینکه روز گذشته در هتل همدیگر را دیدیم، برخورد کوچکی داشتیم که منجر به این اتفاق شد. من با قاشق در حال سوپ خوردن بودم و خبری از چاقو نبود، امیرحسین به چاقو نمی‌خورد که برایش چاقو بکشم، شما خبرنگاران خیلی پیازداغش را زیاد کردید، حتی یک نمکدان هم نشکست.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه اظهار داشت: به طور نمادین نمی‌شود  گفت آشتی کردیم، من اگر مشکلی با کسی داشته باشم، خیلی رک رو در رو با او حرف می‌زنم، حتی بعد از اینکه با هم آشتی کردیم، به او گفتم با من خیلی بد صحبت کردی و من از دستت ناراحت هستم. به هر حال ما بازیکنان تیم ملی بودیم، به خاطر این اتفاق ناراحت هستم، به هر حال از نظر من چنین برخوردی دور از شأن و شخصیت‌ بازیکن ملی‌پوش است، ولی چه می‌شود کرد، اتفاق افتاد.

حاتمی در پایان ادامه داد: مشکل من با امیرحسین خیلی فرق می‌کند و من نمی‌دانم! موضوع ما ربطی به رحمتی و حنیف ندارد و اگرهم امیرحسین و صادقی و رحمتی مشکلی دارند به من ربطی ندارد. من به خواسته بزرگترهای تیم احترام گذاشتم و برای آشتی رفتیم. آدم با دوست قهر می‌کند.

 

2020

نظرات ۸

 • استقلال و پرسپولیس رهبره هرچی تیمه

  اینو بزار بجای حرفای زشتی که هواداراتون به هادی جان زدن دمت گرم صادقی

  • صدر قرمزش قشنگه

   امیرحسین صادقی پسر خوبیه این حاتمی کلا ادعاس

 • اس اس

  الان بازیکن استقلال بود جای حاتمی کمیته انظباطی زود سریع حکم میداد محروم میکرد

 • میثم تاجی بارسایی

  بداخلاق ترین بازیکن لیگ همین حاتمیه!

 • ماهان

  فرزاد چه خبر از هتل المپیک

 • ماهان

  پس پول اون همه شیشه شکسته رو کی پرداخت کرد

 • cnm

  به هرحال درسته اون توهین کرده ولی شما نباید روز قبل بازی دچار حاشیه میشدی اون تو اوضاع بی بازیکنی تراکتور ! هرو ضرر کردید هم صادقی نیمکت نشین شد و هم تو نتونستی گل بزنی ! بازیکنی که پول خوب میگیره باید به فکر تیمش باشه نکه تو این مشکلات یه مشکل دیگه بهش اضافه کنه

 • لذتِ صدرنشيني❤️

  از لحن صحبت كردنت معلومه اگر هم چاقو نكشيدي ولي
  شديدأ مستعد اين كار هستي!!

برچسب ها