نیمار در دیدار مقابل گنگام به میدان خواهد رفت

نیمار-در-دیدار-مقابل-گنگام-به-میدان-خواهد-رفت

وبسایت رسمی برنامه نود - رضایت نامه نیمار به فدراسیون فوتبال فرانسه ارسال شد و این بازیکن می تواند مقابل گنگام به میدان برود.

به گزارش وبسایت نود، نیمار که با مبلغ 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاریسن ژرمن پیوست بالاخره می تواند برای نخستین بار برای این تیم به میدان برود. از آنجاییکه مدارک لازم برای ثبت نام نیمار در فدراسیون فوتبال فرانسه با تاخیر به این نهاد ورزشی رسیده بود این بازیکن با تاخیر می تواند برای پاریسی ها به میدان برود با این وجود پاریسی ها با انتشار بیانیه ای رسمی در وبسایت خود اعلام کردند این بازیکن می تواند در دیدار این تیم مقابل گنگام به میدان برود:

روز جمعه رضایت نامه نیمار از اسپانیا به فدراسیون فوتبال فرانسه ارسال شد و این بازیکن اجازه دارد تا تاریخ 30 ژوئن سال 2022 برای پاریسن ژرمن به میدان برود. فدراسیون فوتبال فرانسه و نهاد رقابت های لیگ فرانسه تمامی جزئیات مربوط به ثبت نام وی را انجام داده اند تا این بازیکن بتواند در دیدار آینده پاریسن ژرمن به میدان برود.

همچنین اونای امری نیز تایید کرده است که نیمار در شرایط فوق العاده ای قرار دارد و می تواند در دیدار این تیم مقابل گنگام حضور داشته باشد:

او از نظر فیزیکی کاملا آماده است تا به طور کامل در یک دیدار به میدان برود.می خواهیم او در بین 11 نفر نخست تیم حضور داشته باشد چرا که به خوبی تمرین کرده است و آماده بازی است.

1899

اختصاصی

نظرات ۲

 • rasoulic

  یکی از بهترین بازیکنان دنیا که جایش در بارسلون پر نخواهد شد حتی با دمبله و کوتینیو...

  فقط یک نیمار وجود داره

 • ali

  خدایی پر رو بودن هم حدی داره.
  222 میلیون یورو زدید به بدن ، دیگه این عقده ای بازیا زشته برا شما که مثلا میگید تاریخ داره باشگاهتون.
  شما که میگید بازیکن شاخی نبود !!!

برچسب ها