طاهری: با حمایت و دلگرمی‌های سلطانی‌فر در پرسپولیس ماندم

طاهری-با-حمایت-و-دلگرمیهای-سلطانیفر-در-پرسپولیس-ماندم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از عملکرد مسعود سلطانی فر گفت : کار بزرگ او برای دو تیم مردمی استقلال و پرسپولیس بزودی با کاهش بدهی های مالیاتی بیشتر مشخص می شود.

به گزارش وب سایت نود،  علی اکبر طاهری مدیر عامل پرسپولیس در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره عملکرد مسعود سلطانی فر در حوزه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: عمده بدهی های استقلال و پرسپولیس در حوزه مالیاتی است و پیگیری های فراوان وزیر ورزش و جوانان و نشست‌های او با وزیر اقتصاد امور دارایی و همینطور مسئولان و مدیران پیکره مالیاتی کشور منجر به مسیری شده است که نوید بخش شفافیت مالی و کاهش چشمگیر بدهی های مالیاتی این دو تیم خواهد شد و به نظر من کار بزرگ اقای سلطانی‌فر برای دو تیم مردمی استقلال و پرسپولیس بزودی با کاهش بدهی های مالیاتی بیشتر مشخص می شود و از این بابت از او تشکر می کنم.

مدیر عامل پرسپولیس درباره حمایت وزیر از حضورش در باشگاه گفت: بدون تعارف می گویم اگر حمایت ها و دلگرمی او نبود در باشگاه پرسپولیس نمی‌ماندم و خوشبختانه تفکر حمایتی و رویکرد خوبی که نسبت به هر دو مجموعه بزرگ استقلال و پرسپولیس دارد، روز به روز از مشکلات این تیم ها کاسته خواهد شد و نتیجه آن شادی دل هواداران و جوانان حامی فوتبال خواهد بود و امیدوارم در دوره جدید حضور او با رای اعتماد نمایندگان در مجلس شورای اسلامی ، توفیقات فوتبال باشگاهی کشور هم افزایش پیدا کند.

 

2051

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات ۳

 • پرسپولیس شایسته قهرمانی

  جناب دکتر طاهری با سرعت داری میری به سمت بهترین مدیرعامل ۶۶سال اخیر ..
  برو تو قلب هوادارا که واقعا لیاقتش رو داری تا به حال کجا بودی..

 • محمد

  وزارت سرخابی نمی خوایم نمی خوایم

 • دسته سه با دو ستاره

  خدایا شکرت پس از سالها 1 مدیر عامل گذاشتند که تو محبوبترین تیم آسیا چند سال کار کنه . 1 سلامی هم به طرفدارهای اون تیم بکنیم که 9 سال خوشحال بودن ما جام نمی گرفتیم چون ثبات مدیریتی نداشتیم . لابی گری هم به ما می بندد . 26 سال هم هست جامی که ادعاشو دارند نگرفتند . تورنمنت کشکی آسیایی بذارید براشون ستاره سوم بزنن .

برچسب ها