تی‌شرت‌های دردسرساز میثاقیان/ خرافات یا شانس؟

تیشرتهای-دردسرساز-میثاقیان-خرافات-یا

وبسایت رسمی برنامه نود - میثاقیان همچنان حاضر نیست تی‌شرتی که در روز برد مقابل پرسپولیس پوشیده بود را از تن خارج کند.

 به گزارش وبسایت نود، اکبر میثاقیان قصد ندارد که جامه سیاه را از تن دربیاورد. مرد مشکی‌پوش فوتبال، همچنان با تی‌شرت‌های مشکی آستین کوتاه جلب توجه می‌کند. میثاقیان در زمستان‌های سرد هم با همین مدل لباس، زیر بارش باران قرار می‌گرفت که باعث تعجب همه می‌شد. ولی این بار تی‌شرت‌های مشکی اکبر میثاقیان، از زاویه دیگری حاشیه‌ساز شده است.

میثاقیان هدایت تیمی را به عهده دارد که لباس اولش، مشکی است. به همین خاطر هر هفته، لباس میثاقیان شبیه به پیراهن تیم خودش است و داوران او را مجبور به پوشیدن کاور می‌کنند. آیا اکبر میثاقیان از قبل نمی‌داند که تی‌شرتش با لباس تیمش همرنگ است و داور اجازه این پوشش را به او نمی‌دهد؟

مشخص نیست میثاقیان دلیل خاصی دارد که این لباس را از تن در نمی‌آورد یا خیر. ولی بعد از برد فصل گذشته سیاه‌جامگان مقابل پرسپولیس، هیچ‌گاه اکبر میثاقیان در مسابقات رسمی، این تی‌شرت را از تن خودش در نیاورد. تی‌شرتی که شاید پشتش خرافات‌هایی از خوش‌شانسی قرار داشته باشد که میثاقیان حاضر به عوض کردن آن نیست. با سرچی در گوگل مشخص است که میثاقیان سابقه پوشیدن لباس‌هایی جز مشکی را هم دارد و عوض نکردن این تیشرت، خیلی هم اتفاقی نیست. گزارش تصویری زیر را دنبال کنید.

تیشرت میثاقیان در روز بقای سیاه‌جامگان با برد مقابل پرسپولیس

 

تی‌شرت میثاقیان در بازی‌های این فصل لیگ؛ که داور او را مجبور به پوشیدن کاور می‌کند.

14001

اختصاصی

نظرات ۷

 • دون کورلئونه

  اکبر آقا تیشرت قشنگ.....
  یه جین از این تیشرت ها واسه داچ علی بفرست تیشرت لازمه....
  تیشرت 2 و 3 و 4 رو هم داشته باشه...

  • جادوگر.

   این هفته رو عشق است .
   خخخخ

  • مینی بوس ابی444444444444

   همین تیشرتا از تاکتیکای به روز وبازیکنای میلیاردی داچ علی بیشتر امتیاز گرفته

 • ميلاد

  خوب يكي عشق داره مشكي بپوشه ايشون هم ٦٠-٧٠ سالشه اگه اين كارشو به خاطر خرافات يا شانس ببا هر چيز اينجوري ديگه اي ميكنه كه واقعا متأسفم براش زشته واقعا

 • درجستجوی حقیقت

  سلام 1پیشنهادحالاکه 3هفته ازلیگ گذشته وشناخت نسبت به تیمهاپیداکردیم 3تیم اول وآخرپایان فصل روحدس بزنیم.میشه سیستم امتیازی هفتگی هم براش درنظرگرفت.
  حدس خودم1پرسپولیس2 استقلال3ذوب آهن
  14 متاسفانه سپدرود محبوب ما
  15تراکتور
  16نفت تهران

  • علی

   خخخخخخخ 15 تراکتور؟؟؟
   اونوقت چقدر فکر کردی به این نتیجه رسیدی باهوششششششششششش
   درسته سه بازی اولو باختیم ولی تو هیچکدوم از بازی ها بخت با تراکتور یار نبوده و حداقل باید تا الان 5 الی 7 امیتاز داشتیم . ولی عیبی یوخ با تمرکز بیشتر از هفته آینده ایشالا بردهای تراکتور شروع خواهد شد و درپایان فصل هم جزو 4تای اول خواهیم بود

 • حمید0

  همه ما به شانس اعتقاد داریم بزارید اکبر اقا حالشو بکنه بابا چیکارش دارید بنده خدا رو

برچسب ها