بادامکی: حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم

بادامکی-حدادیفر-را-عمدا-مصدوم-نکردم

وبسایت رسمی برنامه نود - حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان مشهد معتقد است رفتار غیرورزشی حامد لک برای اتلاف وقت این دیدار سبب شد تا هواداران و بازیکنان بی‌جهت عصبی شوند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، حسین بادامکی درباره توهین هواداران ذوب‌آهن در شبکه‌های مجازی به او، پس از پارگی رباط قاسم حدادی‌فر گفت: متاسفانه در هفته نخست، در صحنه‌ای با حدادی‌فر برخورد کردم که منجر به پارگی رباط صلیبی‌اش شد. اتفاقا با قاسم دوستم صحبت هم کردیم و از او عذرخواهی کردم چون اصلا و ابدا عمدی در کار نبود.

وی افزود: بیانیه باشگاه ذوب‌آهن برای من به شخصه عجیب بود زیرا این باشگاه به شکلی در این بیانیه صحبت کرده‌ بود که گویا من عمدا بازیکن حریف را مصدوم کردم. همین موضوع سبب شد که برخی از هواداران ذوب‌آهن تحریک شوند و برخی صحبت‌ها در شبکه‌های اجتماعی مطرح شود که زیبنده هیچ یک از طرفین نبود. به گمانم آنها هواداران ذوب نبودند زیرا در هر شهری آدم‌های بی‌اخلاق پیدا می‌شوند که خود را پشت هواداران قایم می‌کنند.

بادامکی درباره شکست ۲ بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان هم اظهار کرد: متاسفانه روی اشتباهاتی عجیب گل خوردیم و نتوانستیم از موقعیت‌هایی که در نیمه دوم به دست آوردیم استفاده کنیم. فرصت خوبی بود که به جمع بالانشینان جدول اضافه شویم. فکر نمی‌کردم در مصاف با فولاد شکست بخوریم ولی حیف شد و سه امتیاز بازی را راحت از دست دادیم.

بادامکی درباره با قضاوت داور این دیدار تصریح کرد: این نخستین تجربه کمیل غلامی در لیگ برتر بود. بازی صحنه خاصی نداشت اما فکر می‌کنم این داور جوان، در برخی صحنه‌ها با حریف مماشات می‌کرد.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان درباره درگیری لفظی‌اش با حامد لک، سنگربان فولاد هم گفت: دروازه‌بان فولاد دست به حرکاتی می‌زد که فکر کنم در فوتبال منسوخ شده است. او به تنهایی یک ربع روی زمین افتاده ود ولی با واکنشی از سوی داور روبه‌رو نشد. این که لک برای هر موضوعی خودش را روی زمین می‌انداخت و زمینه‌ساز تنش و عصبی شدن هواداران و بازیکنان می‌شد، قطعا حرکت جالبی نبود. شک ندارم که اگر این بازی در اهواز بود و بازیکن ما چنین رفتاری می‌کرد با کارت زرد داور مواجه می‎شد.

 

2051

ایسنا

نظرات ۳

 • 6شعلی

  اصلا دیگه داره مد میشه دروازه بانها خودشون رو رو زمین بندازن.
  همچیم از بازی دربی که رب ساعتی کلین شیش آسیا خودشو رو زمین انداخته بود شروع شد.

 • تیـــــم مــــلی 99

  تیم های خوزستانی روش های اعراب حاشیه خلیج فارس رو در انداختن زمین و وقت کشی و...تکرار میکنن بسیار زشته من متوجه شدم استقلال خوزستان هم این کارو میکنه این کارا دیگه فوتبال نیست

  • Wien

   حالا نه اینکه تیمای دیگه روش ها و سیستم های اروپایی دارن،فقط تیمای خوزستانی روش عربی دارن،زدن پای حریف و رباط صلیبی یار مقابل را داغون کردن چه روشی هست؟

برچسب ها