تیم منتخب بیرون مانده‌های لیگ/ اخراجی‌ها

تیم-منتخب-بیرون-ماندههای-لیگ-اخراجیها

وبسایت رسمی برنامه نود - از پیام صادقیان تا بهنام برزای و نریمان‌جهان. بازیکنانی که لقب ستاره را یدک می‌کشیدند و حالا خریدار ندارند.

به گزارش وبسایت نود، هفته سوم لیگ هم به پایان رسید و ستاره‌های چند فصل اخیر لیگ همچنان در حسرت پیوستن به تیمی لیگ برتری هستند. افول ستاره‌هایی که سرآمدشان پیام صادقیان و بهنام برزای هستند. پا به توپ و سرعتی، با هوش بالا. ویژگی‌هایی که همه را امیدوار کرده بود تا دوباره به تماشای یک استعداد ناب بنشینند. ولی روزهای بد برزای از زمان رد کردن پیشنهاد ختافه شروع شد و صادقیان هم حواشی را به خود فوتبال ترجیح داد تا حالا در حسرت بازی در یگ برتر باشد.

سه بازیکن مازاد پرسپولیس، هنوز توجه هیچ تیمی را جلب نکردند. آرام‌طبع، شهاب کرمی و نریمان‌جهان همچنان برای ماندن در لیگ برتر دست و پا می‌زنند. مطهری و منوچهری امیدوار بودند مهاجمان تیم‌ها ناکام باشند تا به عنوان یک منجی به لیگ برتر بازگردند. همان طور که هنوز دفاعی حسرت خرید حنیف عمران‌زاده و میثم حسینی را به دل باشگاه‌ها نگذاشته. استقلال امیدوار بود لااقل مگویان با یک تیم قرارداد ببندد تا مجبور نباشد قرارداد امسال او را هم بدهند. ولی این اتفاق نیفتاد و این بازیکن ارمنی استقلال هم بدون تیم مانده است.

از ستاره‌هایی که حالا بدون تیم مانده‌اند، لیست بلند بالایی دیده می‌شود. حتی مهرداد کفشگری و محمدرضا خرسندنیا بازیکنان سابق پرسپولیس و استقلال هم دیگر در بین شانزده باشگاه لیگ برتری جایی ندارند. یا سوشا مکانی که در ابتدای نقل و انتقلات خبر از بازگشت به لیگ ایران را داده بود، بدون مشتری ماند. ترکیب یازده نفره‌ای از شاخص‌ترین بازیکنانی که تا پایان هفته سوم هنوز با تیمی لیگ برتری به توافق نرسیدند را مرور می‌کنیم.

 

14001

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • s-s

  امیدوارم برزای موفق باشه

  • sha.sa

   برزای دوست و همشهریمه. (بهبهان) بخدا این بازیکن رو حروم کرد منصوریان. این بازیکن از ختافه پیشنهاد داشته-کاپیتان و شماره 10تیم ملی امید هم بوده. پارسال دو بار هم (بازی پیکارن و سپاهان) منصوریان نجات داده و در کل هم 6 گل و سه پاس گل داده. واقعا جابر انصاری و یعقوب کریمی رو به این ستاره ترجیح داد؟
   امیدوارم همونجوری که گفته لژیونر شه

  • علی

   پرسپولیسیم ولی واقعا امیدوارم تیم پیدا کنه بازیکنای با استعدادی بدون تیم موندن عجیبه!

  • رادوین

   به نظر منم باید برزای بجای جابر انصاری و یعقوب میموند ولی خوب بازم بازی بهش کم میرسید من دوست دارم برزای بازیکن فیکس باشه و اینکه تو استقلال بمونه و نیمکت نشین باشه اصلأ شکل خوبی نداره اما باید زودتر تکلیفش مشخص میشد نه دقیقه نود 100درصد با نگاه حرفه ای باش برخورد نشده امیدوارم هرجا باشه موفق بشه

 • amir

  پیام صادقیان واقعا قدر خودش رو ندونست ...

 • perspolis

  حیف بازیکنایی مثل نریمان جهان و کرمی و صادقیان

 • پيمان

  خودشون يه تيم بدن بيان ليگ برتر ديگه!!! باور كنيد از خيلي از تيم هاي ليگ برتر بهترن.

  • پیمان

   این تیم قهرمان میشه، به راحتی ...

 • حسین آرسنال

  عجب تیمیه خدایی. با همین تیم میشه قهرمان شد.

 • Amir

  ی تیم بشن اینا از چنتا تیم.. مخصوصا ی تیمی ک ادعای مدعی بودن داره ک البته مدعی لیگ یک شده الان..
  بهترن اینا:-)

 • یاشا گالام

  همین تیم از تیم نفت تهران یه سروگردن بالاتره

برچسب ها