گل محمدی در سراشیبی ثبت رکوردهای منفی

گل-محمدی-در-سراشیبی-ثبت-رکوردهای-منفی

وبسایت رسمی برنامه نود - با پیروزی استقلال برابر تراکتورسازی، طلسم شکست های پی در پی آبی پوشان برابر سرخپوشان تبریزی در بازی های خانگی شکسته شد.
به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال تراکتورسازی که در چهار دیدار قبلی خود در آزادی موفق به شکست استقلال شده بود، سرانجام مقابل این تیم شکست خورد تا روند پیروزی های این تیم در ورزشگاه آزادی برابر آبی پوشان به پایان برسد. تراکتورسازی در چهار دیدار قبلی خود در آزادی با نتایج خوبی استقلال را شکست داده بود. در هفته سوم لیگ برتر هفدهم شاگردان علی منصوریان موفق به شکست تراکتورسازی شدند تا سرمربی آبی پوشان دومین برد متوالی خود برابر گل محمدی را کسب کند. استقلال در فصل گذشته هم در هفته هفتم موفق شد با شکست ذوب آهن به اولین برد خود در لیگ شانزدهم دست یابد.
حالا با این پیروزی آمار دو مربی با یکدیگر برابری می کند؛ دو برد، دو تساوی و دو باخت برای هر مربی ثبت شده است. همچنین گل محمدی در ده تقابل با استقلال متحمل دومین باخت شد که هر دو باخت برابر علی منصوریان رقم خورد و آمار این مربی را ضعیف تر کرد. اما این تمام آمار ضعیف گل محمدی در شروع لیگ هفدهم نیست. 

گل محمدی در سه بازی اول لیگ امسال سه شکست را متحمل شده است. این ضعیف ترین شروع تراکتورسازی در ادوار مختلف لیگ برتر به حساب می آید که پس از سه بازی هنوز نتوانسته به امتیازی دست پیدا کند. 

 

 

2081 - 60610

اختصاصی

نظرات ۲

  • علی اقا دایی

    پسر با شخصیت امارشو خوب میکنه تیماش فوتبالو خوب بازی میکنن موفق باشی باشخصیت

  • تیم ملی

    تراکتور محروم بوده و مجبوره در دفاع و دروازه باجوان ها و بی تجربه ها کار کنه از طرفی هم به آماده ترین تیمهای لیگ امسال خورد و طبیعی بود نتایج اول فصلش هرچند اگه بدشانس نبود الان پنج امتیاز داشت ولی قطعا یحیی موفق میشه

برچسب ها